تاریخ : چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 22 May , 2024
1

مدل انگشترهای عقیق زنانه با رکاب های شیک

مدل انگشترهای عقیق زنانه با رکاب های شیک

انگشترهای عقیق زنانه در رنگ های زرد، سبز و قرمز وجود دارند که رکاب های ظریف و نگین دار دارند، انگشترهای عقیق علاوه بر زیبایی کلی خواص دارند که در ادامه با آن ها آشنا میشوید.

مدل انگشترهای عقیق زنانه با رکاب های شیک

مدل انگشتر عقیق زنانه یمنی و اصل

یکی از مدل انگشترهای زنانه که بسیار مورد توجه قرار میگیرد انگشترهای عقیق هستند که طرفداران خاص خودشان را دارند، انگشترهای عقیق به جز زیبایی بینظیری که دارند دارای کلی خواص شگفت انگیز هستند. میتوان گفت خانم هایی که انگشتر عقیق به دست میکنند احساس خوشبختی و خوش شانسی بیشتری میکنند و همچنین استرس کمتری دارند.

انگشتر عقیق قرمز

انگشتر عقیق قرمز زنانه

انگشتر عقیق در انواع رنگ های سبز، زرد، سیاه، سرخ، کبود وجود دارد که انتخاب آن ها سلیقه ای است. انگشترهای عقیق زنانه میتوانند رکاب های طلا یا نقره داشته باشند که ساده یا نگین دار باشد.

انگشتر عقیق سبز

مدل انگشتر عقیق سبز زنانه

انگشتر عقیق یمنی

انگشتر عقیق یمنی زنانه

انگشتر عقیق سبز رنگ زنانه با رکاب نقره نگین دار انتخاب خوبی برای خانم هایی است که انگشترهای ظریف میپسندند، تصویر زیر نشان دهنده انگشتر عقیق زیبا است که برای خانم های جوان مناسب است.

نگشتر عقیق اصل

انگشتر عقیق سبز اصل با رکاب زیبا

انگشتر عقیق سوسنی

انگشتر عقیق سوسنی زنانه

انگشتر عقیق زرد رنگ که به انگشتر شرف الشمس معروف است بیشترین طرفدار را بین خانم ها دارد و باعث افزایش رزق و روزی، برآورده شدن آرزوها، رفع چشم زخم و… میشود. انگشتر شرف الشمس با رکاب نگین دار برای خانم ها عالی است.

انگشتر شرف الشمس

انگشتر شرف الشمس زنانه با رکاب نقره

انگشتر عقیق زرد

مدل انگشتر عقیق زرد زنانه

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2457

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0