تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

اجرای محمدرضا گلزار در تلویزیون شایعه یا واقعیت؟!

اجرای محمدرضا گلزار در تلویزیون شایعه یا واقعیت؟!

روز گذشته خبرهایی منتشر شد و حکایت از اجرای یک برنامه تلویزیونی توسط محمدرضا گلزار داشت که توسط تهیه کننده برنامه دورهمی تکذیب شد.

اجرای محمدرضا گلزار در تلویزیون شایعه یا واقعیت؟!

آیا محمدرضا گلزار مجری برنامه میلیونرشو میشود

بعد از گذشت چند ماه از انتشار خبر حضور سوپراستار سینما در تلویزیون و اجرای یک برنامه تبلیغاتی ، دوباره موج ماجراهای جدیدی که حکایت از مجری شدن محمدرضا گلزار داشت در جامعه به راه افتاد و تهیه کننده برنامه های شبکه نسیم را به واکنش واداشت.

واکنش تهیه کننده دورهمی به ماجرای مجری شدن محمدرضا گلزار

هاشم رضایت تهیه کننده برنامه های تلویزیونی، در خصوص انتشار خبری مبنی بر ساخت برنامه تلویزیونی «میلیونر شو» با اجرای محمدرضا گلزار گفت:من و حمید رحیمی نادی یک سالی است که کاری انجام نداده ایم و مثل همیشه به دنبال طرح و کاری بزرگ بودیم. ما به اتفاق هم طرح برنامه ای را به شبکه سه سیما ارائه کرده ایم و هم اکنون در مرحله پیش تولید و طراحی دکور آن هستیم.

وی در ادامه بیان کرد:ساخت این برنامه کار بزرگی است و هنوز برای انتخاب مجری به قطعیت نرسیده ایم. ان شاء الله در اولین فرصت درباره جزئیات برنامه با رسانه ها صحبت خواهیم کرد.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر سینمای کشورمان 

تهیه کننده برنامه دورهمی افزود:ما هم اکنون مشغول طراحی دکور این برنامه هستیم و ان شاء الله در صورت اتمام تولید، به پخش اردیبهشت ماه می رسد.رضایت درخصوص عنوان برنامه گفت:اسم برنامه «میلیونر شو» نیست و هنوز تصمیمی برای ساختار نهایی آن نگرفته ایم.

گفتنی است؛ دیروز در برخی رسانه ها خبری مبنی بر ساخت برنامه ای وی‍ژه، با عنوان میلیونر شو با اجرای محمدرضا گلزار منتشر شده بود.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران

شایعه حضور محمدرضا گلزار در تلویزیون تنها به این مورد خلاصه نمیشود. چند ماه پیش نیز خبرهایی از حضور سوپراستار سینما به عنوان مجری در تلویزوین مطرح شد . شبکه نسیم با استفاده از محبوبیت برخی از بازیگران سینما و تلویزیون،برنامه هایی را طراحی و در دست تولید دارد تا دوباره مخاطبان را پای گیرنده های تلویزیون نشانده و برای ساعاتی هم که شده از ماهواره دور نگه دارد.

محمدرضا گلزار از بازیگرانی است که طرفداران زیادی بین مردم دارد،به خصوص نسل جوان.حضور این هنرپیشه سرشناس در برنامه های تلویزیونی،بی شک می تواند بینندگان زیادی را پای گیرنده ها بنشاند.
در گذشته نیز چند نفر از تهیه کنندگان تلویزیون قصد داشتند پای گلزار را به سریال ها و برنامه های تلویزیونی باز کنند،اما این مهم هیچ گاه اتفاقی نیفتاد.
چندی پیش نیز شایعه حضور محمد گلزار در رسانه ها دست به دست شد،ولی مدیران تلویزیون آن را رد کردند.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27045

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0