تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
2

لحظه کشتن و خوردن مار توسط پرنده کوچک! + فیلم

لحظه کشتن و خوردن مار توسط پرنده کوچک! + فیلم

در پارک ملی کورگر در آفریقای جنوبی ویدیو باورنکردنی و عجیبی از تکه تکه و خورده شدن مار توسط پرنده کوچک سبز رنگی گرفته شده است.

لحظه کشتن و خوردن مار توسط پرنده کوچک! + فیلم

کشته و خورده شدن مار توسط پرنده

حیوانات به گونه ای آفریده شده اند که به نحوی هر یک از آنها تکمیل کننده دیگر می باشند تا چرخه طبیعت بتواند ادامه داشته باشد. به همین دلیل هر یک از حیوانات با خوردن یکدیگر که در ذات آنها نهفته است می توانند در وهله اول به طبیعت و در وهله دوم به زنده ماندن بقیه حیوانات کمک کنند.به همین دلیل است که برای مثال موش ها توسط مارها و مارها توسط عقاب ها و عقاب ها توسط حیوانات دیگر خورده می شوند.این به نحوی راز نهفته و ذاتی حیوانات زنده در طبیعت می باشد.

اما با این وجود آیا تا به حال چیزی در مورد خورده شدن یک مار توسط پرنده چیزی شنیده اید؟! شاید قبل از اینکه به چیزی فکر کنید،با خود تکرار کنید که این غیر ممکن است و نمی تواند واقعی باشد.اما روز گذشته ویدیویی که هزاران بار در صفحات مجازی منتشر و پخش شد،حاکی از این اتفاق باور نکردنی بود که در آن یک پرنده سبز رنگ شروع به خوردن و تکه تکه کردن مار کوچک می کند.

خورده شدن دردناک مار

خورده شدن مار توسط پرنده کوچک

شاید مشاهده چنین اتفاقی برای شما در طول زندگی تان رخ ندهد ولی این اتفاق در عین حال بسیار دردناک و باور نکردنی است که ویدیو آن توسط یکی از گردشگران محیط زیست پارک ملی کورگر واقع در آفریقای جنوبی بود که یک پرنده کوچک سبز رنگ شروع به خوردن مار کوچک سیاه رنگ می کند.

همان گونه که گفته شد این ویدیو هزاران بار توسط کاربران صفحات مجازی مشاهده و منتشر شده است که در عین ناباوری اکثر آنها نسبت به این اتفاق از خود واکنش نشان دادند و آنرا اتفاقی دردناک که شاید مشاهده مجدد آن غیر ممکن باشد دانستند. 

ویدیو کشته و خورده شدن مار توسط پرنده

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51551

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0