تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
1

هدیه جالب جناب خان به هادی حجازی فر در خندوانه + عکس

هدیه جالب جناب خان به هادی حجازی فر در خندوانه + عکس

هادی حجازی فر پرکارترین بازیگر سال گذشته سینما شب گذشته ۲۹ تیرماه ۱۳۹۷ مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد و شبی متفاوت را در کنار جناب خان و مردم سپری کرد.

هدیه جالب جناب خان به هادی حجازی فر در خندوانه + عکس

شب متفاوت هادی حجازی فر در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان پرکارترین بازیگر سال گذشته سینما بود.

هادی حجازی فر بازیگر که از تئاتر به دنیای سینما راه یافت خیلی زود توانست جایگاه خوبی در سینما پیدا کند و در طی چند سال حضور در سینما در فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخت.

به وقت شام ، لاتاری ، آستیگمات ، کاتیوشا ، شاه کش ، دارکوب ، ایستاده در غبار و ماجرای نیمروز از جمله فیلم های هادی حجازی فر هستند.

هادی حجازی مهمان متفاوت رامبد جوان در خندوانه

هادی حجازی فر بازیگر کشورمان مهمان رامبد جوان در خندوانه شد و بعد از سلام و احوال پرسی گفتگو با رامبد جوان را اینگونه آغاز کرد :من همیشه از بچگی سعی میکردم همه را بخندانم و به نظرم آدم بانمکی هستم .

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر مهمان خندوانه

رامبد جوان درباره فیلم ایستاده در غبار و بازی خوب هادی حجازی فر صحبت کرد و او ادامه داد :من خیلی اتفاقی برای بازی در این فیلم انتخاب شد و بعد از بازی در مزرعه پدری که سال ۸۳ بازی کرده بود کارگردانی تئاتر را ادامه دادم و خیلی اتفاقی توسط یکی از دوستانم به محمدحسین مهدویان معرفی شدم .

مجری خندوانه درباره دوران کودکی هادی حجازی فر پرسید که گفت :من در خوی متولد شدم و خیلی شیطون بودم در بچگی ، مادرم لواشک درست میکرد و پشت بام میگذاشت و من همیشه میرفتم و دور سینی را به خیال خودم تمیز میکردم و با انگشت روی لواشک شعار هم مینوشتم که مادرم دعوام نکنه و درباره خوی گفت :خوی پایتخت زمستانی خداست و زیبایی فوق العاده ای دارد و یک جاده آفتابگردان دارد که بی نظیر است .

خاطره هادی حجازی فر از اتفاق ناگواری که در خوابگاه رخ داد

رامبد جوان از هادی حجازی فر خواست یک خاطره جالب برایشان تعریف کند که بازیگر ماجرای نیمروز خاطره ای درباره خوابگاه دانشجویی اش تعریف کرد و گفت :یک شب که بعد از چند شب خوابیدن خیلی گرسنه بودم و بیدار شدم تا غذا بخورم ، از آنجایی که فقط یک تخم مرغ داشتم و ظرفی هم برای درست کردنش نداشتم سراغ یکی از ظرف های بچه های اتاق های دیگه رفتم و یک ماهی تابه را برداشتم که خیلی سنگین هم بود و در راهرو به شوخی با یکی از دوستانم صحبت میکردم و یکدفعه ماهی تابه را برای ترساندن او بالا بردم و ماهی تابه محکم به سرش خورد و راهی بیمارستان شد.

هادی حجازی فر ادامه داد :یکبار دیگر این اتفاق دوباره برای من رخ داد و زمانی بود که میخواستم ماجرای اتفاق قبلی را تعریف کنم که دوباره اتفاق دیگری مشابه قبل رخ داد.

هادی حجازی فر

بازی هادی حجازی فر و رامبد جوان در خندوانه

هادی حجازی فر درباره پسرش هامون و تلاشی که برای تربیت پسرش به همراه همسرش داشت صحبت کرد و از کاربرد کتاب و مشاور در تربیت پسرش صحبت کرد.

رامبد جوان به سال پرکار هادی حجازی فر در سینما اشاره کرد و درباره فیلم های این بازیگر کشورمان در سینما صحبت کرد و مردم درباره بازی خوب هادی حجازی در لاتاری صحبت کردند و این هنرمند کشورمان درباره بازی هایش گفت و اشاره ای کوتاه به ساخت فیلمش در سال پیش رو کرد.

هادی حجازی فر در ادامه گفتگوهایش به خوب بودن آشپزی اش اشاره کرد و گفت من آشپزی را خیلی دوست دارم و زمانی که میخواهم فکر کنم آشپزی میکنم.

در این بخش از برنامه مسابقه پانتومیم بین هادی حجازی فر و رامبد جوان برگزار شد و ارژنگ امیرفضلی به عنوان داور در مسابقه حضور داشت.

در بخش بعدی برنامه جناب خان هم به برنامه اضافه شد و به معاشرت با هادی حجازی فر پرداخت و به شوخی کردن با موهای رامبد جوان پرداخت و یک کلنگ به هادی حجازی فر داد و از او خواست خاطره دوران دانشجویی اش را دوباره درباره رامبد جوان تعریف کند و ماجرا را با رامبد تکرار کند.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر در خندوانه

رامبد جوان از هادی حجازی فر خواست یک آرزو کند که گفت :من آرزوهای زیادی در زمینه کاری دارم و خداروشکر زندگی خوبی دارم و همه چیز زندگی راضی هستم و برای رسیدن به

خواسته هایم واقعا تلاش میکنم.

هادی حجازی فر در بخش های پایانی برنامه باز هم از خاطرات دوران دانشجویی اش گفت و از هم دوره ای بودن با احمد مهرانفر ، کوروش سلیمانی و محمد بحرانی گفت.

هدیه جناب خان به هادی حجازی فر در خندوانه

هادی حجازی فر از طرفدار دو آتیشه بودن استقلال گفت و از اینکه پسرش هامون یک پرسپولیس صحبت کرد و در انتهای برنامه جناب خان با هدیه ای ویژه هادی حجازی فر را غافلگیر کرد و کلی تخمه را به این هنرمند هدیه داد و گفت :من و هادی حجازی یک اشتراک با هم داریم و اینکه کسی که من دوستش دارم احلام است و همسر آقای هادی حجازی الهام است و همسر هادی حجازی فر عرب است و خودشان ترک هستند که دقیقا مثل ما هستند.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر با هدیه جناب خان غافلگیر شد

جناب خان در این بخش از برنامه ترانه ای برای صنعت نفت آبادان خواند و هادی حجازی فر قول داد تا ۲۰ میلیون تومان از قرارداد جدیدش برای کمک به زندانیان هدیه بدهد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27831

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0