تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

شوخی های جناب خان با امیر علی اکبری در خندوانه

شوخی های جناب خان با امیر علی اکبری در خندوانه

امیر علی اکبری کشتی گیر سابق کشورمان که این روزها در مسابقات ام ام ای ( MMA ) به رقابت می پردازد مهمان شب گذشته مهمان خندوانه بود و جناب خان شب متفاوتی را برایش رقم زد.

شوخی های جناب خان با امیر علی اکبری در خندوانه

شب متفاوت امیر علی اکبری در خندوانه

برنامه خندوانه شب گذشته ۷ آذرماه ۱۳۹۷ با اجرای رامبد جوان ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان که از هفته گذشته ششمین فصل خندوانه را روی آنتن برده است از حضور کمدین های خنداننده شو در فصل جدید هم بی بهره نیست.

ناصر محبی کمدین جوان خنداننده شو ۲ شب گذشته به برنامه خندوانه آمد و با اجرای یک استندآپ کمدی حال و هوای متفاوتی به برنامه خندوانه بخشید. بعد از اجرای استندآپ ناصر محبی، امیر علی اکبری کشتی گیر سابق کشورمان که این روزها به صورت جدی در زمینه هنرهای رزمی فعال است مهمان خندوانه شد.

برنامه متفاوت خندوانه با حضور امیر علی اکبری

امیر علی اکبری کشتی گیر سابق کشورمان یکی از چهره هایی است که این روزها در زمینه هنرهای رزمی فعال است و امیدوار است که بتواند در این حرفه افتخاری برای ایران به ارمغان بیاورد.

امیر علی اکبری

امیر علی اکبری در برنامه خندوانه

رامبد جوان گفتگو با امیرعلی اکبری را از پرسش درباره فعالیتی که این روزها مشغول آن است آغاز کرد و امیر علی اکبری در این باره گفت :ام ام ای ( MMA ) به معنای مجموع هنرهای رزیمی است که در دنیا رشته ای شناخته شده است و من ۴ سال است که به صورت حرفه ای این ورزش را دنبال میکنم و باید بگویم که این ورزش در ایران خیلی شناخته شده نیست اما در دنیا بهای زیادی به آن میدهند .

رامبد جوان درباره مبارزه امیر علی اکبری با غول آمریکایی صحبت کرد و خواست ویدئوی این مبارزه در استودیو پخش شود و به تعریف و تمجید از امیر علی اکبری در این مبارزه پرداخت و از این ورزشکار کشورمان درباره خطرات این حرفه پرسید که گفت :این ورزش از بیرون خیلی خشن به نظر میرسد اما وقتی داخل این حرفه باشی با تمرینات سختی که داری بدنت آنقدر آماده است که از آن فقط لذت میبری.

امیر علی اکبری

گفتگوی رامبد جوان با امیر علی اکبری در خندوانه

امیر علی اکبری درباره وضعیت ورزش ام ام ای در ایران گفت :این حرفه در ایران وضعیبت جالبی ندارد چون افرادی که بتوانند فرد مورد نظر ین ورزش را تربیت کنند در ایران نیستند و خیلی برای مردم ما جا افتاده نیست . من ۴ سال در خارج از ایران تعلیم دیدم و چون ۱۵ سال هم کشتی کار میکردم تقریبا نصف راه را رفته بود و رامبد از آشنایی با این ورزش از طریق پسرعمویش صحبت کرد.

امیر علی اکبری برنده بازی های خندوانه

در این بخش از برنامه مسابقه سوال و جواب بین امیر علی اکبری ، رامبد جوان و ارژنگ امیرفضلی برگزار شد و بعد از آن هم مسابقه شمارش پول و سنجش تمرکز امیر علی اکبری انجام شد که این ورزشکار رزمی کشورمان توانست برنده این مسابقات باشد.

شمارش پول با تمرکز امیر علی اکبری ذهن رامبد جوان را به این سمت کشاند که از او درباره تمرکز در این ورزش رزمی پرسید و امیر علی اکبری در این باره گفت :تمرکز حرف اول را در این ورزش میزند چوان باید در کمتر از صدم ثانیه مشتی را که به سمتت می آید ببینی و ما این را خیلی تمرین میکنیم. انسان اگر چیزی را میخواهد باید تاوان آن را هم بدهد و تا تاوان چیزی را ندهی نمیتوانی آن را به دست بیاوری و در ادامه درباره درآمد ورزشکاران این حرفه و نحوه مبارزه طلبی حریفان صحبت کرد.

حال و هوای متفاوت خندوانه با جناب خان

در این بخش از برنامه جناب خان به استودیوی خندوانه آمد و شور و حالی متفاوت به این برنامه بخشید. جناب خان با یک پرچم سفید به نشان تسلیم بودن در برنامه حاضر شد معجونی را به رامبد داد تا به امیر علی اکبری بدهد تا آرامشش را از دست ندهد .

جناب خان

شوخی های جناب خان با امیر علی اکبری در خندوانه

شوخی جناب خان با ورزش مورد علاقه امیر علی اکبری گل کرد و به رامبد گفت :من خودم هم جزو ورزشکاران ام ام ای بود ( یعنی میام میبافتم اه ) و ادامه داد من یک اشتباهی کرده ام که همینجا میخواهم معذرت خواهی کنم ، من میخواستم بهنام را به مبارزه دعوت کنم اما اشتباهی امیر علی اکبری را به مبارزه دعوت کردم و همینجا میگم که غلط کردم و آهنگ غلط کردم را در همین رابطه خواند.

جناب خان به شوخی با حضور امیر علی اکبری در برنامه ماه عسل احسان علیخانی پرداخت و این اتفاق را دور از ذهن دانست که امیر علی اکبری با احسان علیخانی گفتگو میکرد.

از کنترل اعصاب تا دستمزد و قول امیر علی اکبری در خندوانه

رامبد جوان درباره کنترل اعصاب از امیر علی اکبری پرسید که گفت :ما اینقدر توی باشگاه تخلیه میشیم که وقتی از باشگاه بیرون میایم دیگه توانی برای دعوا نداریم و واقعا این دور از معرفت است که با مردمی که ورزشکار حرفه ای نیستند دعوا کنیم.

امیر علی اکبری

امیر علی اکبری ورزشکار رزمی کشورمان در خندوانه

امیر علی اکبری درباره دستمزد ورزشکاران این حرفه گفت :من برای یک دقیقه مبارزه به اندازه طلای المپیک در ایران پول میگیرم و منظورم از این حرف این است که ورزشکاران ما دستمزدهای پایینی دارند و در خارج از کشور به افراد ورزشکار بیشتر دستمزد داده میشود و ورزشکارهای حرفه ای حقوقی خیلی بیشتر از برنده های مدال طلای المپیک در ایران میگیرند.

در بخش پایانی برنامه امیر علی اکبری قول داد که با کمک های مردمی و کمک های خودش و دوستانش بسته های حمایتی را برای مردم مناطق محروم سیستان و بلوچستان بفرستد.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=30426

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0