تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
0

مصطفی زمانی بازیگر سریال موسی (ع) میشود؟!

مصطفی زمانی بازیگر سریال موسی (ع) میشود؟!

مصطفی زمانی بازیگر نقش یوسف پیامبر این بار مورد توجه جمال شورجه برای بازی در سریال موسی (ع) قرار گرفته است.

مصطفی زمانی بازیگر سریال موسی (ع) میشود؟!

بازیگر یوسف پیامبر در سریال موسی (ع)

زمزمه هایی از حضور مصطفی زمانی بازیگری که با سریال یوسف پیامبر (ع) در بین مردم به محبوبیت رسید در سریال موسی (ع) به گوش میرسد که باید منتظر ماند و دید آیا این هنرمند جوان کشورمان برای حضوری دوباره در تلویزیون در نقشی تاریخی مذهبی ظاهر میشود؟!

جمال شورجه :با اجرایی شدن قول های تلویزیون جمال شورجه کارگردان سینما و تلویزیون، در خصوص ساخت سریال موسی (ع) گفت:سریال تلویزیونی موسی (ع) سریالی پرخرج و هزینه بر است که تا امروز نتوانستیم مراحل تولید آن را آغاز کنیم؛ اما با توجه به قولی که تلویزیون داده، قرار است از سال ۹۷ کار را کلید بزنیم.

بازی مصطفی زمانی در سریال موسی (ع)

وی درباره انتخاب بازیگران این سریال اظهار کرد:هنوز برای سریال بازیگری را به طور قطع انتخاب نکرده ایم. فعلاً تنها بازیگری که احتمال حضورش در این سریال وجود دارد، مصطفی زمانی است؛ چون بخشی از فیلم به دوران حضرت یوسف مربوط می شود. امیدواریم بتوانیم از حضور این بازیگر بهره ببریم.

مصطفی زمانی

احتمال بازی مصطفی زمانی بازیگر یوسف پیامبر در سریال موسی (ع)

شورجه در خصوص دکور این سریال خاطرنشان کرد:حدود ۳۰ درصد از کار، در همان دکور سریال یوسف پیامبر فیلمبرداری می شود؛ اما بخشی از دکور هم باید ساخته شود. کار از جلوه های ویژه عظیمی هم برخوردار است. این سریال عظیم ترین اثری است که تا به حال تاریخ دنیا به خود دیده است و خیلی فراتر از توان ماست؛ البته از لحاظ تکنیکی هم باید خود را بالا بکشیم و امیدواریم با تامین بودجه کافی بتوانیم کار را به خوبی تولید کنیم.

جمال شورجه کارگردان سریال موسی (ع) درباره اهمیت ساخت این سریال گفت :این مجموعه به توصیه و تاکید “مقام معظم رهبری” باید ساخته شود و ما مصر هستیم تا پروژه با جذب سرمایه مناسب با کیفیتی بالا تولید شود.

جمال شورجه

جمال شورجه سریال موسی (ع) را جلوی دوربین میبرد

این کارگردان سینما درباره انتخاب بازیگران این سریال تصریح کرد:پروژه حضرت موسی پروژه ای بزرگ و در سطح بین الملل است و به همین واسطه تیم بازیگری این سریال تیمی متشکل از بازیگران ایرانی و خارجی خواهد بود. آنچه مسلم است بازیگر نقش حضرت موسی (ع) بدون شک بازیگری ایرانی و به احتمال فراوان از بازیگران تئاتر خواهد بود.

شورجه با اشاره به شروع مذاکرات با مصطفی زمانی بازیگر سریال “حضرت یوسف (ع)” گفت:مذاکراتی با مصطفی زمانی شده و از وی دعوت کردیم تا در این مجموعه به ایفای نقش بپردازد. با توجه به اینکه شروع این سریال با داستان حضرت یوسف آغاز می شود و با نظر به علاقه مصطفی زمانی بر بازی در نقش حضرت یوسف ما از حضور وی در این سریال استقبال می کنیم و خوشحالیم که این بازیگر خوب را در این پروژه داشته باشیم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26786

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0