تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
2

روش های طبیعی و بی خطر برنزه شدن در خانه

روش های طبیعی و بی خطر برنزه شدن در خانه

بدون آفتاب و سولاریوم هم میتوان برنزه شد, با روش های طبیعی و بدون هیچ عوارضی در خانه پوست تان را برنزه و تیره کنید.

روش های طبیعی و بی خطر برنزه شدن در خانه

روش های برنزه شدن بدون آفتاب

یک زمانی پوست سفید طرفدار داشت و آرزوی هر خانمی این بود که پوستی سفید داشته باشد اما امروزه همه چیز تغییر کرده و پوست های برنزه خواهان بیشتری دارند, خانم ها به هر روشی که شده میخواهند پوستی برنزه داشته باشند به همین دلیل امروز روش های بی خطر برنزه کردن پوست در خانه را به شما میگوییم. برای برنزه شدن روش های طبیعی و بی خطری وجود دارد که در این  مطلب با آن ها آشنا میشوید.

برنزه شدن

برنزه شدن بدون آفتاب

روش های زیادی برای برنزه کردن پوست وجود دارد از حمام آفتاب تا سولاریوم اما شاید این رو ها عوارضی در پی داشته باشند یا امکان انجام آن ها را نداشته باشید در این صورت میتوانید از روش های زیر استفاده کنید.

شکلات:برای داشتن پوست برنزه و براق از شکلات استفاده کنید, شکلات را با کرم مورد علاقه تان مخلوط کنید و روی پوست تان به خوبی ماساژ دهید و اجازه دهید ۳۰ دقیقه روی پوشت تان بماند این کار را سه بار در هفته انجام دهید تا به رنگ دلخواه تان برسید.

قهوه:قهوه و روغن زیتون را مخلوط کنید و روی پوست تان ماساژ دهید و بگذارید ۱۵ دقیقه روی پوست تان بماند, با این روش بدون عوارض و در خانه میتوانید پوست تان را برنزه کنید.

برنزه شدن

برنزه شدن با قهوه

پودر کاکائو: پودر کاکائو نیز یکی از گزینه های طبیعی برای برنزه کردن پوست است که باید آن را با لوسیون مخلوط کنید و روی پوست تان ماساژ دهید بعد از گذشت ۲۰ دقیقه با آب ولرم بشویید.

چای:از بی خطرترین روش های برنزه کردن پوست میتوان چای را نام برد که سریع و راحت پوست تان را برنزه میکند, چای و روغن کنجد را مخلوط کنید و روی پوست تان ماساژدهید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4464

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0