تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
2

راههای طبیعی رفع سیاهی دور چشم

راههای طبیعی رفع سیاهی دور چشم

سیاهی دور چشم ها همیشه موجب آزار می شود و چهره را پژمرده نشان می دهد اما راه طبیعی برای درمان سیاهی دور چشم وجود دارد.

راههای طبیعی رفع سیاهی دور چشم

سیاهی دور چشم را با این روش ها رفع کنید

با استفاده از این مواد غذایی در دسترس جالب که به راحتی در هر خانه ای پیدا می شود سیاهی دور چشم را از بین ببرید. این راهکاری است که شما را از مصرف انواع ژل ها و سرم های شیمیایی بی نیاز می کند.

اگر از سیاهی دور چشم که شما را خسته و پژمرده نشان می دهد واقعا خسته شده اید و می خواهید آن را کاهش بدهید تا برق چشم هایتان دیده شود، ابتدا باید از مصرف محصولات شیمیایی دست بکشید، چون مصرف مداوم محصولات شیمیایی اثر موقت دارند و شما هرگز نمی توانید از عوارض جانبی آن در امان باشید.

تنها چیزی که در استفاده از این محصول خانگی باید مراقب باشید این است که آن را طوری استفاده کنید که وارد چشم هایتان نشود.

تکه های سیب زمینی
سیب زمینی را تکه کنید و قبل از اینکه در معرض هوا سیاه شود برای حدود ۲۰ دقیقه روی چشم هایتان بگذارید. برای اثر بخشی بیشتر تکه سیب زمینی را به کمی روغن بادام آغشته کنید. روغن بادام را می توانید شب ها قبل از خواب جداگانه زیر پلک هایتان بمالید.

سیاهی دور چشم

چگونه سیاهی دور چشم را برطرف کنیم؟

گلاب و اثر جادویی
گلاب یک محصول طبیعی و در دسترس است که برای استفاده از آن نیاز به ترکیب آن با هیچ چیز دیگری ندارید. فقط کافی است کمی از گلاب را روی دو تکه پد پنبه ای بریزید و برای ۱۰ دقیقه آن را روی چشم هایتان بگذارید. هیچ راه ساده تری از مصرف گلاب برای از بین بردن سیاهی دور چشم وجود ندارد.

گوجه فرنگی و اثر درخشانندگی
گوجه فرنگی هم مثل خیار اثر روشن کنندگی دارد. کمی آب گوجه فرنگی تازه را با کمی آب لیموی ترش و تازه مخلوط کنید. این ترکیب را با یک تکه پنبه به آرامی اطراف چشم بمالید. بعد از ۱۰ دقیقه آن را با آب سرد پاک کنید.

چند پر نعناع
چند پر نعناع را خرد یا له کنید. به این ترکیب کمی روغن بادام اضافه کنید و روی پلک و اطراف چشم بمالید. بعد از ۱۵ دقیقه آن را با آب سرد بشویید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3918

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0