تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
0

نتایج جدید مسابقه خنداننده برتر خندوانه + آرا

نتایج جدید مسابقه خنداننده برتر خندوانه + آرا

رامبد جوان با اشتراک عکسی در صفحه شخصی اش نتیجه آرای مسابقه خنداننده برتر خندوانه را تا این لحظه منتشر کرد.

نتایج جدید مسابقه خنداننده برتر خندوانه + آرا

نتایج جدید مسابقه خنداننده برتر

رامبد جوان آخرین نتایج مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه را با انتشار عکس زیر اعلام کرد.

سید جواد رضویان با ۵۹۸۲۹۵ رای از سد علیرضا خمسه گذشت و به مرحله بعد رفت.

همچنین سجاد افشاریان با کسب ۱۰۳۷۷۳۹ رای سپند امیرسلیمانی را جا گذاشت و به مرحله بعد راه یافت.

امیرسلیمانی ، خمسه ، افشاریان و رضویان

آخرین نتایج خنداننده برتر

رقابت نادر سلیمانی و مهران غفوریان

آخرین گروه از کمدین ها شب گذشته، با اجرای خود  به مرحله اول این مسابقه خاتمه دادند. در آغاز، شادی برنامه به همه آدم هایی که بلدند رفاقت کنند و در مشکلات دوستشان را تنها نمی گذارند، تعلق گرفت.

نادر سلیمانی و مهران غفوریان دو کمدینی بودند که برای قرعه کشی اولین اجراکننده وارد شدند، غفوریان از بدو ورودش شروع به خندیدن کرد، در حدی که جوان شاکی شد و البته با لبخند گفت:دیگه بسه، الان ۱۰ دقیقس که برنامه همینطوری داره میگذره!
 
دندان های دردسرساز نادر سلیمانی

قرعه که به نام نادر افتاد، پشت صحنه ای از آماده شدن آن ها پخش شد، بعد سلیمانی به روی صحنه آمد و شروع به تعریف خاطره از حساسیتی که همسرش از ابتدای ازدواج تا همین چند وقت پیش روی دیده شدن دندان های بالای او در زمان خندیدن داشت، کرد و گفت:از همان اول وقتی لباس نو می گرفتم و با خوشحالی می پرسیدم چطوره؟ او جواب می داد:خیلی خوبه، ولی دندونات چی؟! یک بازیگر باید دندوناش موقع حرف زدن و خنده سفید و معلوم باشد، و من هرچه می‎گفتم که مهم اینه دل سفید باشه، او نشنیده می گرفت و این داستان همینطور ادامه داشت تا من به این برنامه آمدم و گفتم بگذار حالا یک بار به خاطر عشقم دندون بذارم.
 
من برای مسابقه نیامدم

او در ادامه این حرف ها، پشت به حاضران سریع دندان مصنوعی را که خیلی نامرتب و ترسناک بود را در دهنش گذاشت ولی بعد گفت نه این اشتباه شد ،و باز برگشت و این دفعه با یک ردیف دندان مرتب و سفید برای مدتی به صحبت پرداخت و با اشاره به دریافت جایزه لبخند برتر خندوانه ، افزود:از آن شب که مردم به خنده بی دندون من رأی دادند، خانومم بعد از ۲۰ سال گفت:من الان متوجه شدم که بازیگری کاری به دندان سفید ندارد و آدم باید دلش سفید باشه.؛ به همین خاطر از اینکه این برنامه باعث شد تا بزرگترین مشکل ما حل شود، خیلی خوشحالم.

سلیمانی در آخر از اینکه توانسته حتی برای همین ۱۰ دقیقه خنده را به روی لب های خیلی ها بیاورد، ابراز شادی کرد و گفت:من برای مسابقه نیامدم، بلکه آمدم تا برای ۱۰ دقیقه درد و غم روی سینه خیلی از مردممون رو که قطعا ناراحتی هایی کشیدند را بردارم.

او در پایان ،عرق ریزان و با کلی انرژی، اجرای خود را به پایان رساند.
 
رفقایی که فقط شیر باد می کنند!

در قسمت بعد پس از پخش واکنش های غفوریان به اجرای یارش، وی وارد شد و گفت که سه خاطره و یک زاپاس دارد، به عنوان خاطره اولش به سراغ یکی از اقوام مادریش به نام پرویز رفت و گفت:باور کنید از خودش اجازه گرفتم که اسمش را بگویم.

پس از این معرفی خاطره اش را از این فامیل خانوادگی که درباره شیرکردن او توسط دوستانش برای رفتن به مسابقات کشتی بود را تعریف کرد و افزود:در پی همین جریان، پرویز تا مرحله استانی پیش رفت ولی در همان جا به شکل وحشتناکی متوقف شد؛ بعد از آن باز هم دوستان مهربان، او را به شرکت در مسابقات بوکس هدایت کردند که در این مورد دوباره در مرحله استانی شکستی بد که با رفتن به بیمارستان همراه بود، را متحمل شد.

خرج تانک در سیگار پدر مهربان

او در آخر اعلام کرد که زاپاس را رو می کند و اظهار داشت:وقتی حدودا ۱۰ ساله بودم، پدرم در نیروی هوایی بود و هر بار که می آمد چیزی همراه داشت؛ از جمله زیرسیگاری با فشنگ، خرج تانک و از این دست موارد، او خیلی سیگار می کشید و مدام از من زیرسیگاری می خواست، اصلا به همین دلیل تنبلی ام بود که با سیگار مخالفم؛ خلاصه من روزی یک بسته از سیگارهای او را برداشتم و داخل آن مقداری خرج تانک جا دادم، اما من پدرم رو نکشتم، اون به مرگ طبیعی رفت، و مدام منتظر بودم تا ببینم چه اتفاقی می افتد، ولی آن روز پدر از آن بسته استفاده نکرد تا اینکه فردا بعد از ظهر که همه دور هم بودیم سیگاری از آن بسته برداشت و با پک دوم پوووووف، روی صورت او منفجر شد و من فقط به تلویزیون نگاه می کردم، اگر خنده آخرم نبود هیچ کس متوجه موضوع نمی شد،البته این اتفاق باعث شد بابا که به سبیل هایش خیلی می نازید، مجبور به زدن آن ها شود و این خیلی اتفاق جالبی بود.
 
آنچه خواهید دیدِ مهران غفوریان

در انتهایِ «وایستا بخندونِ» مهران غفوریان، او آنچه خواهید دیدی از خودش بیان کرد و گفت:اگر انشاءالله به مرحله بعدی رفتم، این ها را از من خواهید دید:ماجرای اولین سفر من به خارج، بازی کوتاه یک تیپ تلویزیونیم که دوستش دارید، خاطره ماشین کش رفتن از بابام و بعد تصادف، و خاطره رفتنم به کره ماه و برگشتم به کره زمین.

در ادامه بعد از پخش گزارش آموزش تای چی به شکل عمومی و رایگان که وفای به عهد تای چی کار برنامه را نمایش داد، شعر «خلیج فارس» با انرژی و شور بی نظیر این دو کمدین، پخش و خوانده شد و در نهایت ضمن دعای لب خندان، سلامتی و جیب پرپول برای مردم ایران توسط غفوریان، خندوانه دیگری به پایان رسید و سرنوشت این دو کمدین به دست مردم سپرده شد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=18553

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0