تاریخ : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 24 June , 2024
2

عمرا اگه این اسم رو شنیده باشی!!

عمرا اگه این اسم رو شنیده باشی!!

تا بحال پیش آمده با شنیدن نام یک شخص دچار سرگیجه شوید؟ اگر پاسختان منفی است چند دقیقه ای را با ما همراه شوید تا دهانتان از تعجب باز بماند.

عمرا اگه این اسم رو شنیده باشی!!

بلندترین و طولانی ترین نام جهان

احتمالا تا به حال برای تان پیش آمده که بخواهید نام های عجیب و غریب دنیا را بشناسید و ببینید که والدین این افراد چرا این نام‌ های عجیب و غریب را انتخاب کرده اند. در این قسمت از نمناک هم یکی دیگر از نام های عجیب و غریب را به شما معرفی می کنیم که توسط مادری انتخاب شد که قصد داشته نام دخترش را در کتاب گینس به ثبت برساند.

این مادرِ بلندپرواز برای این که نام منحصر به فردی را برای دخترش انتخاب کند و بتواند آوازه او را در کل جهان پخش کند و نام دخترش را در گینس به ثبت برساند، تصمیم گرفت تا نامی برای او انتخاب کند که ۱۰۱۹ حروف داخل آن وجود داشته باشد.

اولین‌ بار که نام او اعلام شد، همه متعجب شدند اما چیزی که برای مخاطبان و بینندگان برنامه خیلی جالب بود، این بود که این مادر بدون کوچک ترین عیب و نقصی این نام چند خطی را صدا می کرد. با ما در این بخش از گوناگون نمناک همراه شوید تا بلندترین اسم جهان را بخوانید.

بلندترین اسم جهان

نام این دختر که صاحب طولانی ترین نام دنیاست

(Rhoshandiatellyneshiaunneveshenkescianneshaimondrischlyndasaccarnae renquellenendrasamecashaunettethalemeicoleshiwhalhinive’onchellecaundenesh eaalausondrilynnejeanetrimyranaekuesaundrilynnezekeriakenvaunetradevonneya vondalatarneskcaevontaepreonkeinesceellaviavelzadawnefriendsettajessicanneles ciajoyvaelloydietteyvettesparklenesceaundrieaquenttaekatilyaevea’shauwneorali aevaekizzieshiyjuanewandalecciannereneitheliapreciousnesceverroneccalovelia tyronevekacarrionnehenriettaescecleonpatrarutheliacharsalynnmeokcamonaeloies alynnecsiannemerciadellesciaustillaparissalondonveshadenequamonecaalexetiozetia quaniaenglaundneshiafrancethosharomeshaunnehawaineakowethauandavernellchishankcarl inaaddoneillesciachristondrafawndrealaotrelleoctavionnemiariasarahtashabnequcka gailenaxeteshiataharadaponsadeloriakoentescacraigneckadellanierstellavonnemyiat angoneshiadianacorvettinagodtawndrashirlenescekilokoneyasharrontannamyantoniaaquin ettesequioadaurilessiaquatandamerceddiamaebellecescajamesauwnneltomecapolotyoajohny aetheodoradilcyana.)

بود. می توانید امتحان کنید و ببینید که آیا شما می‌ توانید این اسم را پشت سرهم تلفظ کنید یا خیر و جالب است بدانید که این فقط نام اوست و نام خانوادگیِ این دختر ویلیامز است.

این مادر اظهار کرد زمانی که فرزندش متولد شد، با پدرش یک اسم یک خطی برایش تعیین کردیم اما بعد ها متوجه شدیم که این اسم به اندازه کافی طویل نیست و خیلی توجه دیگران را جلب نمی کند تا این که تصمیم به گذاشتن نامی گرفتیم که ۱۰۱۹ حروف داخل آن بود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117826

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0