تاریخ : دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۳ Monday, 17 June , 2024
2

افرادی که از هیچ با یوتیوب میلیونر شدند

افرادی که از هیچ با یوتیوب میلیونر شدند

شناخت میلیونرهای یوتیوب و خواندن داستان جذاب یا حتی میزان درآمد فعلی هرکدام از آنها به شما عبارت از هیچ به همه چیز رسیدن را معنا خواهد کرد.

افرادی که از هیچ با یوتیوب میلیونر شدند

چه کسی میلیونر یوتیوب است و دارایی او چقدر است؟

بزرگترین فعالان یوتیوب مگاسلبریتی ها هستند. در حقیقت درآمد اصلی بزرگترین یوتیوبر ها به صورت مستقیم از خود یوتیوب نمی باشد. در واقع ثروت اصلی این افراد از طریق راه اندازی خطوط تولید، برچسب های موسیقی و سایر فعالیت های تجاری با استفاده از مخاطبان خود به عنوان بازاریابان رایگان بدست آمده است.

در این قسمت از نمناک تنها نام ثروتمندانی آورده شده است که به صورت تمام وقت در یوتیوب کار می کنند و درآمد اصلیشان از طریق یوتیوب است. سپس آنها را بر اساس تعداد دنبال کننده ها و میزان ثروتشان رتبه بندی شده اند.

لیست ثروتمندترین و میلیونرهای پردرآمد یوتیوب

ثروتمند ترین افراد در این لیست کسانی هستند که در خارج از یوتیوب فعالیت خود را گسترش دادند و اساسا از دنبال کننده های خود برای راه اندازی مشاغل دیگر استفاده کرده اند. در ادامه نگاهی به بزرگترین کانال های یوتیوب بیندازیم که بیشترین درآمد را در طول سال گذشته کسب کرده اند. 

۱- پیو دی پای (فیلیکس کیلبرگ)

درآمد: ۴۰ میلیون دلار

مشترکین: ۱۰۹ میلیون

تعداد بازدید: ۲۷ میلیارد

پیو دی پای به خاطر کامنت های جذابش در مورد بازی های ویدئویی مشهور شد. او با بازی و ارسال کامنت های خنده دارشروع به کار کرد. در آن زمان تنها کسی که برای بازی ها کامنت می گذاشت، پیو دی پای بود. علاقه وی در دوران دبیرستان هنر و بازی بود. او با فروش هنر های خود توانست یک کامپیوتر بخرد و تمام وقت خود را صرف بازی کند.

پیو دی پای

او به خاطر عدم علاقه به رشته اش، از دانشگاه انصراف داد. یک شب به این جایگاه نرسیده است، با فروش هنر فتوشاپ خود و کار در یک هات داگ فروشی کسب درآمد می کرد و حتی در یک آژانس تبلیغاتی معروف در اسکاندیناوی به عنوان زیر دست کار می کرد. در پایان او ۵ میلیون بازدیدکننده در سال ۲۰۱۲ داشت که در آن زمان به یکی از پرمخاطب ترین صفحات تبدیل شده بود. در حال حاضر او یکی از پراشتراک ترین صفحه در یوتیوب را دارد.

۲- مارکی پلایر (مارک فیشباخ)

درآمد خالص: ۳۵ میلیون دلار

درآمد در سال ۲۰۲۰: ۱۹٫۵ میلیون دلار

مشترکین: ۲۸٫۸ میلیون

تعداد بازدید: ۱۵٫۴ میلیارد

پمارکی پلایر در سال ۲۰۱۲ به یوتیوب پیوست. او شروع به ساخت طراحی های خنده دار از سلبریتی ها کرد که در قالب شخصیت های آن ها صحبت می کرد و کم کم مشهور شد. نام او در واقع ترکیبی ازMark اول نام او و multiplier به معنای ضرب است. قبل از این که یوتیوب حساب او را مسدود کند، او در کانال بازی خود شروع به بازی کرد و سپس او در همان سال کانال بازی جدیدی بنام multipliergame را ایجاد کرد.

در سال ۲۰۱۴ به لس آنجلس نقل مکان کرد و به بازی Five Nights at Freddy’s ادامه داد. این بازی بیش از ۸۰ میلیون بازدید داشت و او به این بازی ادامه داد و در سال ۲۰۱۸ به بیش از ۲۰ میلیون بازدیدکننده رسید. در سال ۲۰۱۹ هم مارکی پلایر یک کانال جدید به نام Unus Annus ایجاد کرد. او هر روز یک ویدئو به مدت یکسال در آن کانال ارسال می کرد. پس از پایان سال کل کانال را به همراه تمام محتویاتش حذف کرد اما آن کانال در هفته اول به بیش از ۱۱ میلیون بازدیدکننده و تا آخر سال به ۱٫۵ میلیون بازدید کننده رسید.

مارکی پلایر

۳- دن تی دی ام (دنیل میدلتون)

درآمد خالص: ۳۲ میلیون دلار

درآمد: ۳۵ میلیون دلار

مشترکین: ۲۹٫۳ میلیون

تعداد بازدید: ۱۸٫۵ میلیارد

دنیل میدلتون در سال ۲۰۰۹ شروع به بازی Pokemon و Counter-strike کرد. سپس کانال اصلی خود را در سال ۲۰۱۲ با نام TheDiamondMinecraft ایجاد کرد و در آنجا به تولید محتوا مشغول شد. او به بازی های دیگر نیز ادامه داد و رکورد جهانی گینس را برای بیشترین بازدید ثبت کرد.

او همچنین در بازی Rocket League رکورد بیشترین تعداد گل را شکست سپس نام کانال خود را به “دن تی دی ام ” تغییر داد و در همان سال پرفروش ترین کتاب خود را نوشت که به مدت سه ماه در لیست پرفروش ترین کتاب ها در نیویورک قرار گرف

سپس در سال ۲۰۱۷ در نمایشگاه کتاب شرکت کرد و یک سری ویدئو از وی ساخته شد و در یوتیوب به اشتراک گذاشته شد.

دن تی دی ام

۴- دنیای رایان (رایان کجی)

درآمد در سال ۲۰۲۰:۲۹٫۵ میلیون دلار

مشترکین: ۴۳ میلیون

تعداد بازدید: ۶۱٫۳ میلیارد

رایان از سال ۲۰۱۵ کار خود را در یوتیوب آغاز کرد. او در ابتدا شروع به ارسال نظر در کانال های اسباب بازی کرد. مادر او شغلش را کنار گذاشت و تمام مدت روی فعالیتش کار کرد. خانواده او نام خانوادگی خود را از گوان به کجی تغییر دادند. او در حال حاضر ۹ کانال یوتیوب را اداره می کند. این کانال ها به بررسی اسباب بازی می پردازند. آن ها همچنین به ارائه تجربیات خود به زبان ژاپنی و اسپانیایی پرداختند.

بسیاری از این اسباب بازی ها به خیریه و یا به دوستان اهدا می شوند. برند یک لباس و یک خط تولید اسباب بازی به نام جهان رایان تغییر نام دادند. کانال او در سال ۲۰۱۸ آغاز به کار کرد و تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۵۰ میلیون دلار کسب درآمد کرد. او به تازگی یک قرارداد دیگری در آمازون امضا کرد.

 دنیای رایان

۵- رت و لینک (رت مک لاوین و چارلز لینکلن)

درآمد خالص: ۳۲ میلیون دلار

درآمد سال ۲۰۲۰: ۲۰ میلیون دلار

مشترکین: ۲۷٫۹ میلیون

تعداد بازدید: ۹٫۲ میلیارد

رت و لینک دوستان دوران دبستان هم هستند. آن ها در ابتدا محتوایی راجع به روز آشنایی جادویی خود ساختند. در آن روز آن دو تنبیه شده بودند و اجازه رفتن به حیاط را نداشتند.

آن ها در دانشگاه نیز هم اتاقی بودند و در رشته های مهندسی عمران و صنایع تحصیل کردند. آن ها در ابتدا در زمینه تحصیلات خود مشغول به کار شدند و همچنین فیلم های کمدی کوتاهی برای شرکت کرو می ساختند. آن ها در حال حاضر به عنوان یک گروه دو نفره به صورت تمام وقت در یوتیوب کار می کنند. ۵ کانال یوتیوب را در دست دارند. و همچنین نام تجاری Smosh را در سال ۲۰۱۹ وارد بازار کردند.

رت و لینک

۶- دود پرفکت

درآمد خالص: ۳۰ میلیون دلار

درآمد سال ۲۰۲۰: ۲۳ میلیون دلار

مشترکین: ۵۷٫۵ میلیون

تعداد بازدید: ۱۲٫۸ میلیارد

دود پرفکت گروهی از هم اتاقی های دانشگاهی هستند. اعضای آن کوری و کوبی کوتن، کودی جونز، تایلر تونی و گرت هیلبرت می باشند. محتوای کانال آن ها بدلکاری و عکس های حرفه ای است. آن ها همچنین مسابقات و بازی هایی را با هم اجرا می کنند. این گروه در سال ۲۰۰۹ شروع به کار کردند. ویدئوی اول آن ها در یک مزرعه فیلمبرداری شد و بعد از آن، آن ها ویدئویی در یک اردوگاه تابستانی اجرا کردند که حدود ۱۰۰ هزار نفر بازدید کننده داشت. 

بعد از وایرال شدن ویدئوی آن ها مدیر Espn با آن ها تماس گرفت و سپس ویدئوهایشان در اکثر برنامه های Espn پخش شد. آن ها همچنان فعالیت های ورزشی خود را انجام می دهند و در لیگ های مختلفی شرکت می کنند.

دود پرفکت

۷- ونوس گیمینگ (ایوان فونگ)

درآمد خالص: ۲۵ میلیون دلار

مشترکین: ۲۶ میلیون

تعداد بازدید: ۱۳٫۷ میلیون 

ونوس گیمینگ یک تهیه کننده موسیقی، منتقد و مفسر بازی های ویدئویی و دی جی است. او در دانشگاه اقتصاد خواند و کانال خود را در سال ۲۰۱۱ ایجاد کرد. ونوس گیمینگ بعد از مشهور شدن کانال یوتیوبش از دانشگاه انصراف داد و در سال ۲۰۱۵ هم بیش تر از ۱۰ میلیون بازدید کننده داشت.

نام کانالش را از VANOS الهام گرفته که یک سیستم زمان بندی سوپاپ ساخت شرکت BO است. ونوس گیمینگ آهنگسازی و اجرا می کند. او در اوایل اکتبر اولین آلبوم خود را به نام صلح منتشر کرد و ریمیکس آن را در سال ۲۰۱۹ به اشتراک گذاشت. او صدا پیشه یکی از سریال های یوتیوب بود و در سال ۲۰۲۰ در انیمیشن های آلفا بتا و پایلوت صحبت کرد و آن ها را در کانالش به اشتراک گذاشت.

 ونوس گیمینگ

۸- نینجا (تیلور بلوینس)

درآمد خالص: ۲۵ میلیون دلار

مشترکین: ۲۴٫۲ میلیون

تداد بازدید: ۲٫۴ میلیارد

نینجا تحصیلاتش را در دبیرستان به اتمام رساند و هیچ گاه به دانشگاه نرفت و در عوض به فعالیت در رشته ورزشی الکترونیکی Halo 3 و استریم کردن پرداخت. او در تیم های Cloud9، Team Liquid، Renegade و Luminosity بازی کرد. همچنین در بازی فورت نایت بتل استریم کرد.

تا سال ۲۰۱۸، نینجا ۲ میلیون دنبال کننده داشت و همچنین رکورد بیشترین بازدید زنده را با داشتن ۶۶۷ هزار بیننده به عنوان یک استریم فردی شکست. او در سال ۲۰۱۸ حدود ۱۰ میلیون دلار درآمد کسب کرد. در همان سال در عرض یک ماه حدود ۱۰۰ میلیون نفر از کانال یوتیوبش بازدید کردند و حدود ۲ میلیون مشترک داشت. او در سال ۲۰۱۸، Twitch را رها کرد و به Mixer، استریم شرکت مایکروسافت، پیوست. سپس در سال ۲۰۲۰ دوباره به Twitch پیوست.

 نینجا

۹- پریستون

درآمد خالص: ۲۰ میلیون دلار

درآمد در سال ۲۰۲۰: ۱۹ میلیون دلار

مشترکین: ۳۷٫۷ میلیون

تعداد بازدید: ۱۰٫۳ میلیارد

پریستون بیش از ۱۰ سال است که در یوتیوب فعایت دارد. او در ابتدا نام خود را TBNRfrags گذاشت و سپس در سال ۲۰۱۲ به پریستون تغییر نام داد و در همان سال بازی های ماین کرفت و کال آف دیوتی را انجام داد. او همچنین چالش های و شوخی هایی را با نام پریستون انجام داد.او ویدئویی تحت عنوان ۵ روش برای شوخی با ماینکرفت برادر کوچک تر خود ارسال کرد که در آن زمان ۵۵ میلیون بازدید داشت. او همچنین ۵ کانال را راه اندازی کرد.

او در سال ۲۰۱۸ ازدواج کرد و همسرش نیز در ویدئوهایش حضور دارد. همسرش نیز در کانال خود بیش از ۳ میلیون مشترک دارد. پریستون ۴ برادر و یک خواهر دارد. یکی از برادرانش، خواهرش و پدرش نیز در یوتیوب صاحب کانال هستند. خواهر او، کیلی بیش از ۶۰۰ هزار مشترک در کانال خود دارد. کالب، برادرش ۲۵۰ هزار مشترک در کانال خود دارد و البته ۲ سال است که فعالیتی ندارد و پدرش، دیوید که تنها ۲ فیلم در کانال خود ارسال کرده، حدود ۷۰۰۰ مشترک دارد.

 پریستون

۱۰- لایک ناستیا (آناستازیا رادرینسکایا)

درآمد خالص: ۲۰ میلیون دلار

درآمد در سال ۲۰۲۰: ۱۸٫۵ میلیون دلار

مشترکین: ۲۱۴ میلیون

تعداد بازدید: ۱۱۵ میلیارد

لایک نستیا در سال ۲۰۱۴ در جنوب روسیه متولد شد. او در بدو تولد دچار فلج مغزی شد و پزشکان فکر می کردند که او هرگز توانایی صحبت کردن نخواهد داشت. پدر و مادرش تمام وقت خود را صرف او کردند تا اینکه بعد از ۲ سال دیگر نشانه ای از فلج مغزی دیده نشد. در سال ۲۰۱۶ پدر و مادرش کانال لایک نستیا را ایجاد کردند.

در آن کانال فیلم هایی از اسباب بازی ها، سفرها و پارک رفتن های آناستازیا را به اشتراک گذاشتند. آنها در سال اول به ۶ کشور سفر کردند و بیشتر پس انداز خود را در این کانال سرمایه گذاری کردند. این کانال در نهایت خود به خود سودآور شد. فیلم های او به چندین زبان دوبله شده و این دوبله ها به او کمک کردند تا به یکی از پردرآمدترین یوتیوبر ها تبدیل شود.

 لایک ناستیا

۱۱- دیوید دوبریک

درآمد خالص: ۲۰ میلیون دلار

درآمد در سال ۲۰۲۰:۱۵٫۵ میلیون دلار

مشترکین: ۲۸٫۳ میلیون

تعداد بازدید: ۶٫۷ میلیارد

دیوید دوبریک در سال ۱۹۹۶ در اسلواکی متولد شد. پس از فارق التحصیلی از دیبرستان به دانشگاه نرفت و برای ادامه کار حرفه ای خود در پلتفرم واین به لس آنجلس نقل مکان کرد. حدود ۱ میلیون دنبال کننده در واین داشت. این اتفاق به او کمک کرد تا در یوتیوب نیز کانال خود را با بازدید بالا راه اندازی کند. او کانال خود را با همکاران قبلی خود در واین اداره می کند.

ویدئوهای کمدی بر اساس زندگی واقعی به اشتراک می گذارد و در سال ۲۰۱۶ کانال دیگری بنام “دیوید دوربیک تو” راه اندازی کرد و در آن ویدئوهای چالش به اشتراک می گذارد. در سال ۲۰۱۸ کانال سوم خود را تحت عنوان “ویوز پادکست” راه اندازی می کند و اولین پادکست خود را با موضوع جیسون نش به اشتراک می گذارد. او در همان سال به بیش از ۱۰ میلیون مشترک رسید. در سال ۲۰۱۹ با بیش ا ۲٫۴ یلیارد بازدید، پنجمین کانال پر بازدید بود.

 دیوید دوبریک

۱۲- جیک پاول

درآمد خالص: ۲۰ میلیون دلار

مشترکین: ۲۲٫۴ میلیون

تداد بازدید: ۶٫۹ میلیارد

جیک پاول در سال ۱۹۹۷ متولد شد و با برادرش لوگان پاول در اوهایو بزرگ شد. جیک فعالیت خود را از سال ۲۰۱۳ و با ارسال فیلم در واین آغاز کرد. او در واین بیش از ۵ میلیون دنبال کننده و ۲ میلیارد بازدید داشت. اولین بارگذاری او در یوتیوب وی لاگ در سال ۲۰۱۴ بود. در سال ۲۰۱۷، جیک گروه ۱۰ را راه اندازی کرد و یک تک آهنگ بنام روزمرگی منتشر کرد. او فعالیت بوکس خود را در سال ۲۰۱۸ آغاز کرد. تاکنون او دو پیروزی بدون باخت داشته. اولین برد او مقابل AnEsonGib یک یوتیوبر دیگر و پیروزی دومش مقابل نیت رابینسون بود. نیت در گذشته قهرمان بسکتبال بوده است.

 جیک پاول

۱۳- لیلی سینگه

درآمد: ۲۰ میلیون دلار

مشترکین: ۱۷٫۷ میلیون

تعداد بازدید: ۳٫۹ میلیارد

لیلی سینگه فعالیت یوتیوب خود را در سال ۲۰۱۰ آغاز کرد. او تحت عنوان سوپروومن پست هایی را ارسال می کرد. این نام از کودکی او الهام گرفته شده زیرا او فکر می کرد هر کاری را می تواند انجام دهد. او در همان سال در رشته روانشناسی از دانشگاه فارق التحصیل شد. لیلی قصد داشت که اگر در یوتیوب موفق نشد، به ادامه تحصیل بپردازد. اما در کمال تعجب او دیگر فرصتی برای درس خواندن پیدا نکرد.

او کانال دوم خود را تحت عنوان ” سوپر وومن وی لاگز” راه اندازی کرد که اکنون به نام لیلی سینگه شناخته می شود. در این کانال او فیلم های روزمره خود را به اشتراک می گذارد. در سال ۲۰۱۴ رتبه ۳۹ را در میان ۱۰۰ کانال برتر کسب کرد و نامزد دریافت جایزه استریمی شد. او در سال ۲۰۱۵ به لس آنجلس نقل مکان کرد. تا سال ۲۰۱۷، او چهارمین جایزه استریمی را به عنوان ستاره یوتیوب از آن خود کرد. 

 لیلی سینگه

۱۴- لوگان پاول

درآمد: ۱۹ میلیون دلار

مشترکین: ۲۸ میلیون

تعداد بازدید: ۶٫۳ میلیارد

لوگان پاول از ده سالگی شروع به ساخت ویدئو برای کانالی به نام زوش کرد. در سال ۲۰۱۳ او هم در واین فعالیت داشت و هم کانال خود را در یوتیوب راه اندازی کرد. لوگان قبل از ترک تحصیل در دانشگاه اوهایو در رشته مهندسی صنایع مشغول به تحصیل بود.

در سال ۲۰۱۵ یکی از برجسته ترین چهره های واین بود. همچنین شروع به بازی در برنامه های تلویزیونی کرد و حتی فیلمنامه ای نوشت و همچنین در یوتیوب هم به مبارزه علیه برادرش جیک پاول بوکسر پرداخت و شکست خورد. او در سال ۲۰۲۰ قصد داشت تا در یک مسابقه تشریفاتی با فلوید می ودر مبارزه کند که فعلا این مسابقه به تعویق افتاده است.

 لوگان پاول

۱۵- مستر بیست (جیمی دونالدستون)

درآمد خالص: ۱۶ میلیون دلار

درآمد در سال ۲۰۲۰: ۲۴ میلیون دلار

مشترکین: ۹۰٫۵ میلیون

تعداد بازدید: ۱۲٫۶ میلیون

مستر بیست از ۱۳ سالگی شروع به ارسال فیلم در یوتیوب با نام ” مستر بیست ۶۰۰۰″ کرد. او در ویدئو های خود میزان ثروت یوتیوبرهای دیگر را بررسی می کرد. در سال ۲۰۱۷ رکورد بیشترین تعداد ویدئو را با ساخت ۱۰۰ هزار ویدئو شکست. ساخت اولین ویدئوی او ۴۰ ساعت طول کشید. از آن زمان او فعالیت های خیر خواهانه ای نیز انجام داد که هزاران دلار به خیریه ها کمک می کرد.

در سال ۲۰۱۸، ۱۰ هزار دلار به یک پناهگاه حیوانات و ۷۰ هزار دلار به بیمارستان کودکان سنت جود کمک کرد. او ۳۲ هزار دلار به جنگجویان زخمی ارتش و ۱۰۰ هزار دلار به پناهگاه های بی خانمان کمک کرد. او همچنین برای بالا بردن کیفیت فیلم های خود در سال گذشته ۳ میلیون دلار هزینه کرد. مستر بیست چند تن از دوستان خود را برای اینکار استخدام کرد. او چندین کانال دیگر را نیز اداره می کند و کانال بازی او به بیش از ۱۰ میلیون مشترک رسیده است.

 مستر بیست

۱۶- بلیپی (استیو جان)

درآمد خالص: ۱۶ میلیون دلار

درآمد در سال ۲۰۲۰: ۱۷ میلیون دلار

مشترکین: ۳۰٫۱ میلیون

تعداد بازدید: ۲۱٫۱ میلیارد

بلیپی در واشنگتن بزرگ شد و همیشه دوست داشت خلبان و راننده لیموزین شود. در نهایت به عنوان مسئول حمل و نقل در نیروی هوایی ایالات متحده خدمت کرد. پس از بازنشستگی او به واشنگتن برگشت و برادرزاده ی خود را درحال تماشای فیلم های بی محتوا دید. در سال ۲۰۱۴، اولین پست خود را به اشتراک گذاشت. او از مربیانی مانند آقای راجرز الهام گرفت.

هدف او این بود که نقش یک کودک را بازی کند و فیلم های تربیتی و آموزشی بسازد. او همچنین فیلم هایی به زبان اسپانیایی ساخت و فیلم های با کیفیت در کانال خود به اشتراک گذاشت. او کانال جدید بلیپی تویز را نیز به مجموعه خود اضافه کرد.

 بلیپی

۱۷- کی اس آی 

درآمد: ۱۵ میلیون دلار

مشترکین: ۲۲٫۶ میلیون

تعداد بازدید: ۵٫۶ میلیارد

در سال ۲۰۰۸ کی اس آی در یوتیوب مشغول به فعالیت شد. او با نام جاید جونیور پست های خود را ارسال می کرد و کانال فعلی خود را در سال ۲۰۰۹ راه اندازی کرد. او فیلم های روز فیفا را بارگذاری می کرد. کی اس آی از اشتراک فیلم های خود درآمد ماهیانه کسب می کند و سپس تحصیل خود را در دانشگاه رها کرد و به صورت تمام وقت در یوتیوب مشغول شد.

پدر و مادرش در ابتدا کار او را قبول نداشتند اما بعد حتی در فیلم های او حضور پیدا کردند. در سال ۲۰۱۲ شروع به وبلاگ نویسی کرد و به یک میلیون مشترک رسید. بوکسور نیز هست و تاکنون ۳ مبارزه انجام داده اس. در مبارزه ی سوم خود در مقابل جو ولر پیروز شد. سپس کی اس آی با لوگان پاول مبارزه کرد که نتیجه آن تساوی دوطرف بود. در واقع مبارزه او با لوگان تنها مبارزه ی حرفه ای او بود.

 کی اس آی

۱۸- رومان ات وود

درآمد: ۱۴٫۵ میلیون دلار

مشترکین: ۲۶ میلیون

تعداد بازدید: ۶٫۹ میلیارد

رومن ات وود از دبیرستان شروع به تولید فیلم کرد. او حتی یک سری دی وی دی به نام “نرد هرد” تولید کرد و آنها را به فروش رسانید. او قبلا دراولین کانال خود با نام رومان ات وود فعالیت می کرد اما از سال ۲۰۱۶ فعالیتی نداشته است. فیلم های خنده دار ارسال می کرد که بیش از یک میلیارد بازدید و ۱۰ میلیون مشترک داشت. او ویدئویی به نام ” عواقب شوخی ” به اشتراک گذاشت که بیش از ۹۳ میلیون بازدید داشت.

او در حال حاضر در کانال ” رومان ات وود وی لاگز ” وبلاگ نویسی می کند. که از نظر بازدید کنندگان و مشترکان از کانال قبلی او پیشی گرفته است. رومان دومین یوتیوبر است که دکمه الماس را دریافت می کند. یوتیوب این را به کانال هایی می دهد که بیشتر از ۱۰ میلیون مشترک دارند. او این علامت را برای هر دو کانال خود دریافت کرده است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116385

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0