تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
1

پررو بازی عجیب داماد وسط مراسم برای خانواده عروس

پررو بازی عجیب داماد وسط مراسم برای خانواده عروس

بعد از اقشای راز پنهان در گذشته ی آقای داماد، فضا تغییر کرد و خانواده عروس شرط سنگینی گذاشتند اما داماد با پررویی تمام حرف دیگری زد.

پررو بازی عجیب داماد وسط مراسم برای خانواده عروس

درگیری جنجالی خانواده عروس با داماد در مراسم

ویدئوی منتشر شده از دعوا و کتک کاری وسط مراسم عروسی در صدر اخبار وایرال قرار گرفت و خیلی زود تمام فضای مجازی را به تسخیر خود درآورد تا ماجرای این درگیری دست بدست شود. این درگیری به دلیلی رخ داده است که جزئیاتش را در این بخش از نمناک خواهید خواند.

در بخش هایی از ویدئو دیده می شود، چند نفر از حاضرین در مراسم ناگهان به سمت داماد رفته و با او درگیر میشوند. شدت این درگیری به حدی است که خیلی زود منجر به ضرب و شتم شده و میهمانان را مجبور به دخالت برای پایان درگیری میکند.

درگیری با داماد در عروسی

از قرار معلوم و طبق گزارشات منتشر شده، دلیل این درگیری تغییر در میزان پول تعیین شده توسط خانواده عروس است که یکدفعه چندین برابر شده است. خانواده عروس در مراسم خواستگاری با داماد سر مبلغ ۳ میلیون روپیه به عنوان شیربها و جهیزیه توافق کرده بودند اما پس از آنکه در مراسم عروسی متوجه شدند، داماد قبلا ۲ بار ازدواج کرده است، این مبلغ را به ۱۰ میلیون روپیه افزایش دادند اما او این مبلغ را نپذیرفت به همین دلیل یکی از اعضای خانواده عروس با او درگیر شده و با مقاومت بیشتر آقای داماد، این درگیری ادامه پیدا کرده و به ضرب و شتم شدید منجر شد.

کتک خوردن شدید آقای داماد او را به وضعیتی در آورد که قادر به ادامه مراسم نبود و باید به درمانگاه منتقل میشد. افشای ازدواج های پنهانی داماد از یک طرف و شرط سنگین خانواده عروس از طرف دیگر باعث این درگیری شد و مراسم را کاملا بهم ریخت.

شاهدان ماجرا در مورد آغاز درگیری، داماد را مقصر دانستند و گفتند که پس از فاش شدن گذشته ی داماد، خانواده عروس شرط را سنگین تر کردند اما داماد با پررویی کامل گفت که ازدواج های قبلی اش به هیچ کس ارتباطی ندارد، شرط سنگین جدید را هم نمی پذیرد و او در هر حال با همسر جدیدش ازدواج خواهد کرد و کسی نمی تواند سد راهش شود. این جملات داماد برای خانواده عروس سنگین بود به همین دلیل منجربه درگیری شد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117694

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0