تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
3

فیلشاه تنها انیمیشن حاضر در جشنواره فیلم فجر + تصاویر

فیلشاه تنها انیمیشن حاضر در جشنواره فیلم فجر + تصاویر

فیلشاه به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری تنها اثر انیمیشن حاضر در جشنواره فیلم فجر است که باید با دیگر آثار رئال سینمای ایران رقابت کند.

فیلشاه تنها انیمیشن حاضر در جشنواره فیلم فجر + تصاویر

رقابت فیلشاه در بخش سودای سیمرغ با ۲۲ فیلم

در حالی که کمتر از یک ماه به آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر زمان باقی است تلاش برای رساندن فیلم ها به بخش سودای سیمرغ همچنان ادامه دارد. دهم دی ماه ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم فجر ، فیلم های منتخب برای رقابت در جشنواره فجر را معرفی کرد. در میان آثار راه یافته به مهم ترین رویداد سینمایی ایران یک نام بیشتر جلب توجه میکرد.

فیلشاه

فیلشاه تنها برگ برنده انیمیشن در جشنواره فیلم فجر

فیلشاه به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری تنها انیمیشن حاضر در این دوره از جشنواره فجر بود که باید با ۲۲ فیلم رئال سینما رقابت کند. تولید فیلشاه که داستانی فانتزی برای مخاطبان کودک و نوجوان دارد با تیمی حرفه ای انجام شده است.

فیلشاه

فیلشاه ساخته هادی محمدیان در جشنواره فجر

فیلشاه ساخته هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری، انیمیشنی ۹۰ دقیقه ای است که در تولید آن بیش از ۲۰۰ نفر مشارکت داشته اند.

فیلشاه

نمایش انیمیشن سینمایی فیلشاه در جشنواره فجر 

داستان فیلشاه در جنگلی در آفریقا رقم می خورد. رییس گله فیل ها صاحب فرزندی می شود که همه انتظار دارند جانشین رییس گله باشد اما برخلاف تصور همه، «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می شود.

فیلشاه

رقابت فیلشاه با فیلم های سینمای رئال در جشنواره فجر

هادی محمدیان کارگردان فیلشاه کار موفق دیگری چون شاهزاده روم را در کارنامه هنری خود دارد. شاهزاده روم انیمیشن سینمایی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی هادی محمدیان، تهیه کنندگی حامد جعفری و محصول گروه هنرپویا است که در سال ۱۳۹۳ به تولید رسید.

شاهزاده

کارگردان شاهزاده روم ، فیلشاه را راهی جشنواره فجر کرد

شاهزاده روم داستان عاشقی و دلدادگی پرنسسی پاکدامن مسیحی به نام ملیکا را روایت می کند که از تبار پدر از نوادگان یشوعا وصی حضرت عیسی و از تبار مادر نواده قیصر روم است. سرنوشت این بانو به گونه ای رقم می خورد که وی نهایتاً به بلاد اسلامی عزیمت می کند. این پرنسس مسیحی نهایتاً پس از آنکه به همسری امام یازدهم شیعیان در می آید، مادر منجی بشریت می گردد.

شاهزاده روم

شاهزاده روم کاری از هادی محمدیان

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار خواهد شد. پیش فروش بلیت های سینماهای مردمی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از شنبه ۳۰ دی ماه آغاز خواهد شد.

 
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26399

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0