تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
1

ساخت سریال لاک قرمز با عنوان نیکان در سال ۹۷

ساخت سریال لاک قرمز با عنوان نیکان در سال ۹۷

سریال لاک قرمز با تغییر نام به نیکان در یک مجموعه ۳۰ قسمتی و با محوریت زندگی یک دختر نوجوان در سال ۹۷ ساخت خود را آغاز میکند.

ساخت سریال لاک قرمز با عنوان نیکان در سال ۹۷

تازه ترین خبرها از ساخت سریال لاک قرمز

سریال لاک قرمز که براساس فیلم سینمایی لاک قرمز و با محوریت یک دختر نوجوان موفق ساخته میشود با تغییر نام ، در سال ۹۷ تولید خود را آغاز میکند.

کامران مجیدی تهیه کننده سریال نیکان درباره ساخت این مجموعه ۳۰ قسمتی توضیح داد:سریالی را به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی می سازیم که نسخه سریالی از فیلم سینمایی لاک قرمز است و با همین نام موقت نیز تصویب شده است.

وی با اشاره به اینکه این سریال برای شبکه پنج ساخته می شود و فعلا در مرحله نگارش است، گفت:ما و شبکه فعلا برای یک طرح کلی به توافق رسیده ایم و ابتدا باید ۱۰ قسمت اولیه این سریال را به نگارش درآوریم.

سریال لاک قرمز

تصویری از فیلم سینمایی لاک قرمز

تهیه کننده لاک قرمز درباره زمان ساخت این سریال بیان کرد:این سریال که به نام «نیکان» تغییر کرده است سال ۹۷ به مرحله تولید می رسد.

وی در پایان با اشاره به تغییرات در نسخه سریالی لاک قرمز اظهار کرد:این سریال براساس سیاستگذاری های تلویزیون ساخته می شود ولی قهرمان داستان باز هم یک دختر نوجوان است.

فیلم سینمایی لاک قرمز به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی، نویسندگی امیر عبدی و تهیه کنندگی کامران مجیدی محصول سال ۱۳۹۴ است. «لاک قرمز» مضمونی اجتماعی دارد و در مورد خانواده، ارتباط والدین با فرزندان و معضلات جامعه است که نسخه سریالی این اثر در خط داستانی و جزییات تفاوت هایی خواهد داشت.

سریال لاک قرمز

کامران مجیدی تهیه کننده سریال لاک قرمز

تهیه کننده فیلم سینمایی لاک قرمز در گفتگویی دیگر با اشاره به تیم نویسندگی و کارگردانی سریال لاک قرمز گفت:سید جمال سید حاتمی، کارگردان این سریال خواهد بود و نسیم محمدی فارسانی و نسیم سیفی پور نویسندگان «لاک قرمز» به سرپرستی مهرداد حسنی هستند.

تهیه کننده سریال لاک قرمز با بیان اینکه این سریال یک ملودرام اجتماعی است، اظهار کرد:داستان لاک قرمز موضوعی اجتماعی با محوریت خانواده دارد که قهرمان آن یک دختر نوجوان است. این سریال شبیه به فیلم لاک قرمز نیست اما می تواند الهام گرفته از آن باشد.
 
کامران مجیدی با اشاره به تعداد قسمت های سریال لاک قرمز اظهار کرد:لاک قرمز یک سریال چالشی با موضوع خانواده است که براساس طرح ما در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای شبکه پنج سیما تولید خواهد شد.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26871

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0