تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
1

آموزش سوهان زدن حرفه ای ناخن ها سریع و راحت

آموزش سوهان زدن حرفه ای ناخن ها سریع و راحت

سوهان زدن ناخن ها شما را برای داشتن ناخن های زیبا و خوش فرم بسیار کمک میکند البته اگر روش صحیح سوهان زدن ناخن را بدانید.

آموزش سوهان زدن حرفه ای ناخن ها سریع و راحت

آموزش سوهان زدن ناخن

برای داشتن ناخن های زیبا سوهان زدن یکی از کارهای ضروری است, سوهان زدن ناخن ها را میتوان یکی از مراحل مانیکور دانست که خودتان در خانه میتوانید به راحتی انجام دهید. برای سوهان کشیدن ناخن ها باید حسابی دقت کنید و طبق مراحل زیر پیش بروید زیرا اگر درست انجام ندهید به ناخن ها آسیب وارد میکنید.

انتخاب سوهان مناسب برای ناخن ها

بهترین سوهان برای ناخن ها سوهان های فلزی سمباده ای و سوهان های کریستالی هستند که ارزان و مناسب اند, سوهانی مناسب است که شماره آن ۲۲۰ تا ۳۰۰ باشد. سوهان های برقی هم بد نیستند زیرا کار را برایتان سریع و راحت میکنند.

روش سوهان کشی ناخن

سوهان زدن ناخن ها در خانه

چه فرم ناخنی بیشتر دوست دارید؟

۴ فرم ناخن وجود دارد که شما قبل از شروع کردن به سوهان کشی ناخن ها باید فرم ناخن مورد علاقه تان را با توجه به فرم دست و انگشتان تان انتخاب کنید.

  • فرم ناخن گرد
  • فرم ناخن مستطیلی
  • فرم ناخن بیضی
  • فرم ناخن نوک تیز

روش سوهان کشیدن ناخن

از قسمت خارجی ناخن ها شروع کنید و به سمت وسط ناخن ها را سوهان بکشید, به یک جهت ناخن ها را سوهان بکشید زیرا سوهان کشیدن به دو جهت مخالف باعث شکنندگی ناخن ها میشود. حرکات سوهان را با فرمی که برای ناخن ها میخواهید تنظیم کنید و آنقدر این حرکت را تکرار کنید تا به فرم دلخواه تان برسید مثلا اگر ناخن های گرد دوست دارید گوشه های ناخن ها را بیشتر سوهان بزنید. سعی کنید سوهان زبری انتخاب کنید تا راحت تر به ناخن هایی با فرم دلخواه تان برسید.

آموزش سوهان کشیدن ناخن

نحوه سوهان زدن ناخن های دست

بافر ناخن را فراموش نکنید

برای اینکه ناخن ها سطح براقی داشته باشند بهتر است از بافر ناخن استفاده کنید, ماهی یکبار بافر ناخن بزنید کافیست. حالا با برق ناخن یا لاک های خوش رنگ زیبایی ناخن ها را تکمیل کنید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4443

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0