تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
2

سریال راه و بیراه جایگزین پایتخت ۵ در شبکه یک سیما

سریال راه و بیراه جایگزین پایتخت ۵ در شبکه یک سیما

سریال راه و بیراه به کارگردانی داوود بیدل با بازی سیاوش طهمورث ، شهرام عبدلی و علیرضا جلالی تبار به جای پایتخت ۵ روی آنتن میرود.

سریال راه و بیراه جایگزین پایتخت ۵ در شبکه یک سیما

سریال راه و بیراه به جای پایتخت روی آنتن میرود

با اعلام اتمام سریال پایتخت ۵ و پخش آخرین قسمت این سریال امشب یکشنبه ۱۹ فروردین سریال جایگزین پایتخت ۵ مشخص شد و زمان پخش آن اعلام گردید.

مجموعه تلویزیونی راه و بیراه به کارگردانی داوود بیدل و تهیه کنندگی علی سلیمانی، پس از اتمام سریال نوروزی پایتخت از دوشنبه بیستم فروردین ماه روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

این سریال در ۳۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای تولید شده است و از دوشنبه هرشب به غیر از پنج شنبه ها پخش می شود.

داستان و بازیگران سریال راه و بیراه

سیاوش طهمورث، حمید ابراهیمی، جعفر دهقان، شهرام عبدلی، خسرو احمدی، علیرضا جلالی تبار، فرهاد بشارتی، حسین توشه، باران زمانی، مهتاج نجومی، هادی دیباجی، ریحانه رضی، محمدرضا رهبری، سینا شفیعی از بازیگران این سریال هستند.

سریال راه و بیراه

جعفر دهقان در سریال راه و بیراه

بنا بر اقتضای جغرافیایی قصه هر داستان یا اپیزود از دیگری متفاوت است، اما از لحاظ موضوعی و مضمونی و برخی کاراکترها پیوندی میان آنها وجود دارد. لوکیشن های این سریال در شمال کردستان، کویر، تهران و مهاباد بوده است.

سریال راه و بیراه

علیرضا جلالی تبار در سریال راه و بیراه

داوود بیدل کارگردان سریال راه و بیراه در یک گفتگو درباره موضوع و ویژگی های این سریال گفت :این سریال اپیزودیک است و به لحاظ مضمونی موضوعات باهم ارتباط دارند و نزدیک بهم هستند. اولین ویژگی کار این است که به لحاظ موقعیت جغرافیایی از تهران خارج شدیم، از شمال کشور آغاز کردیم بعد به کردستان رفتیم و در آخر به کویر رسیدیم و تلاش کردیم تا به سایر نقاط کشور نیز بپردازیم. هرچند این کار سختی های خاص خودش را دارد و شرایط تولید را سخت می کند اما قصدمان این بود که به نقاط دیگر کشور پرداخته شود.
سریال راه و بیراه

داوود بیدل کارگردان سریال راه و بیراه

این کارگردان افزود:داستان فیلم تلاش آدم هایی است که سعی می کنند در بحران اقتصادی راهکاری پیدا کرده و به تولیدات بومی توجه بیشتری داشته باشند. یک سریال اجتماعی است و قصه ای درام دارد که هر کدام متناسب با شرایط جغرافیایی داستان را پیش می برند. بیشتر به موضوع کارآفرینی در این سریال می پردازیم.

راه و بیراه کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که از ۲۰ فروردین هر شب حوالی ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن خواهد رفت.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27159

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0