تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

تربیت بچه ۱ ساله با نیش مار!! +عکس

تربیت بچه ۱ ساله با نیش مار!! +عکس

می گویند بچه عزیز است و تربیت بچه عزیزتر اما هیچ انسان عاقلی رفتار شرم آور و زشت مادری که تصمیم می گیرد با استفاده از مار سمی کودک ۱ ساله اش را تربیت کند.

تربیت بچه ۱ ساله با نیش مار!! +عکس

تربیت بچه با نیش مار سمی

مادری که برای تربیت بچه ۱ ساله اش عمدا اجازه داد مار او را نیش بزنند تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

Mom Intentionally Lets Snake Bite Baby To Teach Her A Lesson

تربیت بیرحمانه بچه ۱ ساله با مار 

مادر جوان اهل فلوریدای آمریکا که نامش منتشر نشده است  در اقدامی باورنکردنی و بی رحمانه تصمیم گرفت تا با نیش مار دختر یک ساله اش را تربیت کرده و از این صحنه های دردناک ویدئویی در فضای مجازی منتشر کرد.

تربیت بچه

تربیت بچه

تصاویر تربیت بچه با استفاده از نیش مار توسط مادرش

او در ابتدای ویدئو توضیح می دهد که قصد دارند درس مهمی به دخترش بدهد از این رو باید او را با مار و نیش این حیوان سمی آشنا کند. برای همین یک سطل پلاستیکی که قبل یک مار قرمز رنگ در آن گذاشته شده است نزدیک دختر بچه یک ساله می گذارد به طوری که توجه او جلب شده و با حس کنجکاوی حیوان سمی را لمس کند.

کودک بی گناه بی خبر از همه جا دستش را داخل سطل فرو کرده و حیوان را لمس میکند در همان لحظه مار به سمت او حمله ور می شود ، دختربچه ۱ ساله با گزش مار احساس درد شدید میکند و با گریه دستش را به مادرش نشان میدهد اما این مادر با صدای بلند می خندد و بی شرمانه از اینکه درس جدیدی به دخترش داده ابراز خوشحالی می کند.

این ویدیو زشت به سرعت از فیس بوک حذف شده اما پلیس همچنان در حال بررسی های بیشتر برای شناسایی مادر بیرحم است.

در انتهای ویدئو زن جوان می گوید از این کارم پشیمان نیستم چرا که من و پسرم قبل از این توسط مار گزیده شده بودیم و دوست نداشتم دخترم در آینده چنین چیزی را تجربه کنند برای همین تصمیم گرفتم از همین الان اورا از خطرناک بودن این حیوان سمی آگاه سازم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48586

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0