تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
0

رامین راستاد با گریمی متفاوت در راز ناتمام

رامین راستاد با گریمی متفاوت در راز ناتمام

رامین راستاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در جدیدترین تجربه بازیگری با گریمی متفاوت در سریال راز ناتمام مقابل دوربین میرود.

رامین راستاد با گریمی متفاوت در راز ناتمام

گریم های متفاوت بازیگران سریال راز ناتمام

سریال راز ناتمام به کارگردانی مشترک امین و علی امانی و تهیه کنندگی امین امانی این روزها در مرحله انتخاب بازیگر و پیش تولید قرار دارد و با کامل شدن این مراحل از اواخر پاییز مقابل دوربین میرود.

این سریال که روایتگر زندگی شهید باهنر است با گریم های متفاوت بازیگرانش حسابی خبرساز شد و رامین راستاد جدیدترین بازیگری است که به این سریال پیوسته است.

رونمایی از گریم رامین راستاد در سریال راز ناتمام

بعد از انتشار تصاویری از گریم شخصیت شهید باهنر و بهشتی در سریال راز ناتمام از گریم متفاوت کاراکتر آیت الله رفسنجانی هم در این سریال رونمایی شد.

رامین راستاد

رامین راستاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در جدیدترین تجربه بازیگری اش با گریمی متفاوت مقابل دوربین سریال راز ناتمام خواهد رفت و بازیگر نقش آیت الله رفسنجانی در این سریال خواهد شد.

این بازیگر کشورمان که تجربه بازی در نقش های مختلفی را در کارنامه هنری اش دارد این بار با گریم و نقشی متفاوت در یک سریال سیاسی به ایفای نقش می پردازد.

سریال راز ناتمام

راز ناتمام سریالی تاریخی و سیاسی است که در دو دوره گذشته و حال در ۲۶ قسمت در محوریت زندگی شهید باهنر ساخته میشود.

فرهاد جم

فرهاد جم بازیگر کشورمان در سریال راز ناتمام ایفاگر نقش شهید باهنر است و دیگر بازیگران این سریال هم به زودی معرفی خواهند شد.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=82989

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0