تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

شناخت شخصیت همسر از روی شکل و فاصله چشم

شناخت شخصیت همسر از روی شکل و فاصله چشم

شناخت ویژگی ها و شخصیت از روی شکل چشم ، فاصله چشم ها و برآمدگی و گودی آنها رازهایی دارد که شما را با فرد مورد نظر بیشتر آشنا می کند ، کمی در چشمان همسرتان دقت کنید تا بدانید او چه جور فردی است.

شناخت شخصیت همسر از روی شکل و فاصله چشم

چگونه شکل چشم ها شخصیت افراد را نشان میدهد

یکی از بخش های جالب شخصیت شناسی افراد از روی چهره شناخت شخصیت شکل چشم است .مدل چشم ها شخصیت افراد را نشان میدهد مثلا وقتی بعضی افراد چشمانی رنگی و گرد مثل توپ دارند.

در ادامه به اندازه، رنگ، شکل و حتی فاصله بین دو چشم می پردازیم.

سایز و شکل چشم ها چه شخصیتی را نشان میدهد؟

اگر چشم های درشتی دارید مفهوم آن این است که شما شخصیت متعصب، محترم و خلاقی هستید و احساسات عمیقی دارید و زندگی تان بیشتر جنبه ی احساسی دارد تا منطقی و خیلی زود افراد را باور می کنید، قبل از اینکه داستان زندگی فرد را بشنوید آن را قضاوت می کنید.

اگر چشمهای کوچکی دارید دید شما نسبت به محیط پیرامون کاملا دقیق و منطقی است و بسیار باهوش هستید و افراد برای پاسخ سوالهای مشکل به شما مراجعه می کنند و به جزئیات بیشتر از کلیات توجه می کنید. بعضی افراد شما را شخصی سرد تلقی می کنند، آنها نمی دانند شما هم احساس دارید و فقط قادر به بروز آن نیستید.

 

شخصیت شناسی از روی چشم

بررسی شخصیت افراد از روی شکل و فرم چشم ها

شخصیت شناسی از روی شکل چشم ها

اگر چشمان بادامی شکل دارید جذبه، خوش رنگی و استعداد هم دارید و همینطور شخص دلسوزی هم هستید و همچنین تعادل بسیاری هم در زندگی دارید و توانایی این را دارید که تحت هر شرایطی آرام باشید، گرچه ممکن است هوشیاری شما را از لحظات جریان جالب زندگی تان باز دارد. بنابراین به جزئیات توجه نکنید.

اگر چشمان گردی دارید بسیار خلاق و خیال پرداز هستید و حقیقت جای چندانی در زندگیتان ندارد و اجازه می دهید احساساتتان بروز کند و بر اساس آن تصمیم بگیرید. آرمانگرا هستید و بقیه افراد شما را عبوس می پندارند و همچنین بسیار دلنواز هستید و بقیه افراد مجذوب شما می شوند، حتی ممکن است بعضی اوقات کمی رک و بی ادب باشید.

فاصله بین چشم ها و شخصیت شما

افرادی که چشمان به هم نزدیکی دارند اغلب به فهم تاریخ و فرهنگ علاقه دارند. تغییر پذیری آنها دشوار است و می توانند استرس مزمن و ناراحتی داشته باشند. آنها ساختار و نظم و جزئیات را دوست دارند و تمرکز باور نکردنی دارند.

افرادی که چشمان بازی دارند اکتشاف را دوست دارند و اجازه نمی دهند چیزی آنها را به عقب ببرد. آنها عمیقاً به آینده نگاه می کنند و از زندگی یکنواخت و غیرقابل انعطاف متنفر هستند و آنها نترس، سرخود و نو طلب هستند.

شخصیت شناسی

شخصیت افراد با چشم گود و بر آمده

شخصیت شکل چشم های بر آمده و گود

به نظر می آید بعضی چشم ها نسبت به حدقه چشم برآمده و پف کرده به نظر می آیند، از طرف دیگر چشم های عمیق هم ظاهر فرو رفته و گودی دارند. افرادی که چشم های برجسته ای دارند. بسیار حساس ، صمیمی و زودرنج هستند و دوست دارند وقتی با فردی دوست می شوند بسیار با آن شخص نزدیک شوند. آن ها به بدبینی متمایل هستند اگرچه بیشتر مردم آنها را افرادی اجتماعی می شناسند.

افرادی که چشم های گودی دارند تلاش می کنند وقایع های زندگی و اسرار خود را مخفی کنند و بسیار مرموز هستند. آنها دوست دارند که محیط پیرامون خود را کند و کاش کنند و بسیار رمانتیک هستند.

شخصیت شناسی چشم های گربه ای

مفهوم چشم گربه ای این است که فرد به شدت جاه طلب است و اجازه نمی دهد فردی او را از هدفش بازدارد و افرادی هستند روشنفکر و حرفه ای و بزله گو و ممکن است بعضی افراد آنها را خودخواه یا خود محور بنامند. بسیار خوش بین هستند و به همین منظور به آسانی به هدف خود میرسند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=58942

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0