تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
2

رکورددار بیشترین مدرک دانشگاهی + عکس

رکورددار بیشترین مدرک دانشگاهی + عکس

رکورددار مدارک دانشگاهی جهان یک مرد ۷۰ سالۀ ایتالیایی است که کتاب رکوردهای جهان، گینس نیز نام این مرد ایتالیایی را در سال ۲۰۰۲ و هنگامی که ۸ مدرک تحصیلی داشت، به ثبت رساند.

رکورددار بیشترین مدرک دانشگاهی + عکس

این مرد رکورددار داشتن مدرک دانشگاهی است!

داشتن تحصیلات علمی و عالی یکی از مزیت های شغلی و اجتماعی افراد در جامعه است که باعث می شود با استفاده از این مدارک در شرکت های مختلف استخدام شوند و مسیر پیشرفت و کسب درآمد را طی نمایند اما جالب است بدانید رکورد دار کسب بیشترین مدرک دانشگاهی در جهان کیست.

مدرک دانشگاهی

لوچیانو بایتی در شهر کوچک والتری در تپه های آلبان نزدیک رم زندگی می کند و زندگی خود را صرف تحصیل و باغبانی در خانه کوچکش کرده است.وی هر روز ساعت ۳ صبح از خواب بیدار می شود و مشغول مطالعۀ کتب درسی اش می شود و هم اکنون ۱۵ مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد از دانشگاه های ایتالیا دارد و هم اکنون در تلاش برای گرفتن شانزدهمین مدرک دانشگاهی خود است.

کتاب رکوردهای جهان، گینس نیز نام این مرد ایتالیایی را در سال ۲۰۰۲ و هنگامی که ۸ مدرک تحصیلی داشت، به ثبت رساند.وی در آن زمان مدارک تحصیلی در رشته هایی از جمله جامعه شناسی، ادبیات، حقوق، علوم سیاسی و فلسفه داشت و همۀ این مدارک را از دانشگاه معتبر ساپینزای رم کسب کرده بود.

لوچیانو پس از آن هفت مدرک دانشگاهی از جمله در رشته های جرم شناسی، استراتژی های نظامی و گردشگری کسب کرد.او بایتی هدف خود از این کار را نشان دادن توانایی مغزش عنوان کرده و گفته است که با مطالعۀ کتاب احساس آزادی می کند.

وی نخستین مدرک تحصیلی اش را در ۲۲ تا ۲۳ سالگی گرفته و بعد از آن در ۵۰ سالگی بار دیگر شروع به تحصیل کرده است و علاوه بر تحصیل و گذران امور مربوط به زندگی روزمرۀ خود، از داوطلبان صلیب سرخ ایتالیا نیز به شمار می آید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=47845

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0