تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
2

رژلب قرمز زدن اینطوری درسته + آموزش

رژلب قرمز زدن اینطوری درسته + آموزش

بخشی از رازهای آرایشگران مدلینگ ها قوانینی است که برای زدن رژلب قرمز استفاده می کنند ، برای زیبایی هرچه بیشتر آرایش لبها با این نکات میکاپ را تکمیل کنید.

رژلب قرمز زدن اینطوری درسته + آموزش

فوت و فن رژ لب قرمز زدن

در این بخش ازدنیای مد نمناک قصد داریم از فوت و فن زدن رژلب قرمز سر در بیاوریم تا زیبایی میکاپ چهره با این رنگ رژلب را کامل کنیم. به سراغ آرایشگر حرفه ای، لارامی گلن، رفتیم تا تکنیک های این کار را به ما بیاموزد.

توصیه لارامی گلن برای زدن رژلب قرمز

مساله اول اینکه برای این کار باید به وجود چند لایه ماتیک روی لب هایتان عادت کنید. آنچه من خیلی دوست داشتم این بود که سبک این مدل آرایش، هیچ گونه خشکی و ترک روی لب ها را نشان نمی داد اما رژلب های ماتی که من همیشه استفاده می کردم،خشکی ها را حتی پر رنگ تر هم می کرد. از همه این ها که بگذریم،من شخصا این مدل رژلب زدن را برای آرایش روزمره توصیه نمی کنممگر اینکه وقت زیاد یا رژلب زیاد داشته باشید. برای اینکه خودتان هم بتوانید این کار را انجام دهید، مراحل زیر را دنبال کنید.

زدن رژلب قرمز

مراحل و شیوه صحیح رژ لب قرمز زدن

برای زدن رژ لب قرمز دور لب خط بکشید

بعد از اینکه روی لب هایتان لایه بردار و کرم نرم کننده زدید، با تیره ترین رنگ مداد،لب را به آن شکلی که می خواهید دربیاورید.رنگ شکلاتی تیره برای این کار خیلی رنگ خوبی است.

یک رژلب پایه بزنید

با یک رژلب مدادی به رنگ قرمز-آجری لب ها را قرمز کنید. برای گوشه ها و مرکز لب دقت زیادی به خرج دهید.

رنگ ها را باهم مخلوط کنید

با یک رژ قرمز روشن تر به سراغ قسمت وسط لب ها بروید و رنگ را از آنجا کمی به اطراف هم پخش کنید اما حواستان باشد که خیلی به دور لب و خطی که کشیده بودید نزدیک نشویدتا عمقی که به لب هایتان دادید از بین نرود.

سایه روشن ایجاد کنید

با یک قلم آرایشی یا حتی نوک انگشتتان کمی برق لب یا سفید کننده لب روی مرکز لب پایینی تان بزنید.این کار به لب های شما حجم می دهد و چشم ها را به مرکز دهان شما خیره نگه می دارد.

لب را مرطوب کنید

از برق لب های طبیعی به جای رژلب های مایع استفاده کنیدتا رطوبت و تازگی را به لب برگردانید بدن اینکه لب هایتان زیادی بزرگ به نظر برسند.

و پایان کار: این شما و این لب هایی برجسته تر، براق تر و جذاب تر.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4017

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0