تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

خارج کردن یک کرم زنده از بینی

خارج کردن یک کرم زنده از بینی

پزشکان پس از عکس برداری از جمجمه مردی که از درد سر و گوش خود شکایت داشت متوجه شدند که کرمی در بینی او جا خوش کرده و باعث ایجاد دردهای مداوم سر او شده است.

خارج کردن یک کرم زنده از بینی

پرستاران از دیدن این کرم در بینی مرد وحشت زده شدند

از کرم مغز خوار چه می دانید؟ شاید تصور کنید که این انگل ها تنها به افسانه های علمی و تخیلی تعلق داشته و در دنیای واقعی ممکن نیست یک کرم زنده در مغز انسان وارد شده و برای خود لانه برگزیند. اما مطمئنا بعد از شنیدن این خبر باور خواهید کرد که این موجودات نه تنها حقیقی هستند بلکه گاهی ممکن است خطر جدی به سلامت انسان ها بزنند.

پزشکان پس از عکس برداری از جمجمه مردی که از درد سر و گوش خود شکایت داشت متوجه اتفاقی نادر در بدن او شدند. کرمی در بینی او جا خوش کرده و باعث ایجاد دردهای مداوم سر او شده بود. ویدئوی منتشر شده لحظه بیرون آوردن این کرم بلند و طولانی را از بینی مرد نشان می دهد، از نظر پزشکان طول این کرم واقعا عجیب، غیر قابل انتظار و در نوع خود بی سابقه است. در تمام ۳۰ ثانیه ای که پرستار در حال بیرون کشیدن کرم است مرد بیچاره از درد به خود پیچیده و اشک از چشمانش سرازیر است.

گفتنی است، این کرم اغلب در اثر خوردن گوشت خام برخی از چهارپایان از جمله خوک، گاو و ماهی در بدن تولید و شروع به تکثیر می کند.

کرم

کرم

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=69744

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0