تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
3

جایگزینی نسل جدید اینترنت پرسرعت ثابت با تجربه های قبلی

جایگزینی نسل جدید اینترنت پرسرعت ثابت  با تجربه های قبلی

پاسخ به این پرسش به اطلاعات فنی و تخصصی چندانی نیاز ندارد. همان طور که سرویس های Dial Up در مدت زمان کوتاهی جای خود را به سرویس های ADSL دادند، وقت آن است که این سرویس هم با سرویس های ثابت پرسرعت تر و به روزتر جای گزین شود.

جایگزینی نسل جدید اینترنت پرسرعت ثابت با تجربه های قبلی

آشنایی با نسل جدید اینترنت پرسرعت

پاسخ به این پرسش به اطلاعات فنی و تخصصی چندانی نیاز ندارد. همان طور که سرویس های Dial Up در مدت زمان کوتاهی جای خود را به سرویس های ADSL دادند، وقت آن است که این سرویس هم با سرویس های ثابت پرسرعت تر و به روزتر جای گزین شود. این تغییر ناگزیر در همه جای جهان در حال روی دادن است و ما نیز چاره ای جز همراه شدن با این حرکت پرشتاب نخواهیم داشت.

شاید تا همین چند سال پیش جست وجو، خواندن بلاگ و مقاله، دنبال کردن اخبار، پرداخت های آنلاین و فرآیندهای بانکی و انجام فعالیت های پژوهشی، پرکاربردترین مصارف اینترنت پرسرعت برای کاربران خانگی بود. اما اکنون کافی ست نگاهی به مصارف روزمره خود و اطرافیان تان بیندازید. تماشای آنلاین فیلم و سریال، مرور صدها ویدیو، فایل صوتی و تصویری در شبکه های اجتماعی، انجام بازی های آنلاین، گفت وگوی ویدیویی با دوستان و نزدیکان و مکالمه های صوتی بر بستر اینترنت، دانلود و ارسال صدها فایل پرحجم و به روزرسانی آنلاین ده ها نرم افزار و اپلیکیشن، پرتعدادترین فعالیت های آنلاین روزانه ی ما را تشکیل می دهند.

نیاز به سرعت های بالاتر اینترنت، امروز به مراتب بیش از گذشته برای کاربران اینترنت احساس می شود. یکی از پرکاربردترین راهکارهای افزایش سرعت سرویس های خانگی ارتقا این سرویس ها به VDSL است.

ارتقا سرویس های نسل قبلی +ADSL2 به VDSL نیز بسیار سریع و مقرون به صرفه است و تحولی بزرگ در تجربه ی کاربری از خدمات اینترنت پرسرعت ثابت برای شما ایجاد می کند.

کافی ست علاوه بر شرایط یاد شده یک مودم مخصوص اینترنت VDSL در اختیار داشته باشید تا به سادگی از تجربه ارتقا سرویس فعلی خود تا ۸۰ مگابیت بر ثانیه سرعت، لذت ببرید. گرچه بدون داشتن مودم مخصوص هم می توانید با استفاده از همان مودم +ADSL2 تا ۲۰ مگابیت بر ثانیه سرعت را تجربه کنید.

ویژگی های اینترنت VDSL

  • ده برابر سرعت در مقایسه با روش های قدیمی DSL

یک اینترنت بسیار پرسرعت یا VDSL، می تواند تا ۸۰ مگابیت بر ثانیه (۸۰ Mbps) سرعت دانلود را برای تان فراهم کند. این سرعت بیش از ۱۰ برابر سرعت های رایج خدمات DSL است.
  • سرعت بالا در ارسال (آپلود)

در اینترنت پرسرعت ADSL سرعت ارسال (آپلود) اطلاعات تقریبا یک هشتم سرعت دریافت آن (دانلود) بود اما در اینترنت پرسرعت VDSL شاتل، سرعت ارسال شما از ۱٫۵ تا ۲ مگابیت بر ثانیه به ۲۰ تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه رسیده و شما سرعت ۱۰ برابری در ارسال محتوا را تجربه خواهید کرد.
  • تجربه ای دلپذیرتر در تمام فعالیت های آنلاین

VDSL می تواند تجربه ای دلچسب تر در همه فعالیت های آنلاین به ویژه تماشای آنلاین ویدیو، انجام بازی های آنلاین، گفت وگوهای تصویری و دانلود و ارسال فایل های پرحجم در اختیار کاربران قرار دهد.
  • دست رسی به سرعت های بالاتر با هزینه ای مقرون به صرفه

در این روش کاربر با هزینه ای مقرون به صرفه در مقایسه با روش های قبلی به سرعت های بسیار بالاتر دست رسی خواهد داشت.

اینترنت پرسرعت VDSL شاتل به چه روش هایی ارایه می شود؟

ارایه اینترنت VDSL شاتل به ۳ روش امکان پذیر است:

۱٫نزدیکی به کابینت های شاتل و ارایه سرویس به روش FTTC

یکی از روش های ارایه اینترنت پرسرعت VDSL، قرار دادن کابینت های حاوی تجهیزات در مناطق مختلف شهر است. در این حالت ارایه اینترنت پرسرعت VDSL به کاربرانی که در محدوده ای نزدیک به این کابینت ها قرار دارند، امکان پذیر می شود.

۲٫نزدیکی به یک مرکز مخابراتی مجهز به تجهیزات VDSL  

اگر محل دریافت سرویس در محدوده ای نزدیک به یک مرکز مخابراتی مجهز به تجهیزات VDSL باشد، دریافت این سرویس امکان پذیر می شود. 

۳٫برج ها و مجتمع های مسکونی

در برخی از برج ها و مجتمع های مسکونی و اداری هم با نصب کابینت و استقرار تجهیزات ارایه ی سرویس VDSL در قسمتی از فضای مجتمع، ارایه خدمات VDSL امکان پذیر می شود.

شاتل سرویس دهنده ای که کیفیت، سرعت و قیمت مناسب را هم زمان برای تان فراهم می کند

شاتل، با هدف جلب رضایت مشتریان و هم گام با فناوری های روز جهان، سرویس VDSL را که از آن به عنوان انقلابی در سرعت اینترنت یاد می شود، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری ها در اختیار کاربران قرار می دهد. این سرویس با راهکارهایی ساده دست رسی به سرعت هایی بسیار بالاتر (۱۰ برابر سرویس های نسل قبلی ADSL) را برای شما فراهم می کند. سرعت تبادل داده در این بستر بسیار چشم گیر (۸۰ مگابیت بر ثانیه) است و همین ویژگی سبب شده است، این راهکار به بهترین گزینه برای رفع نیازهای ارتباطی دهه های آینده کاربران تبدیل شود.

علاوه بر این، ارایه سرویس VDSL به روش FTTC نیز  در نقاط مختلف شهرهای تهران، قم و دزفول آغاز شده است و به زودی سایر نقاط کشور نیز به این فهرست افزوده خواهند شد.

برای اطلاع از نحوه ی دریافت این سرویس یا تکمیل فرم ثبت نام می توانید به وب سایت شاتل به نشانی www.shatel.ir مراجعه کنید. 

 

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116340

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0