تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

نجات دختر فلج که بدنش خوراک حشرات شد + تصاویر ۱۶+

نجات دختر فلج که بدنش خوراک حشرات شد + تصاویر ۱۶+

دختر فلج مغزی که حدود ۴ سال بیشتر سن نداشت در جایی دورتر از شهر داخل گودالی رها و در حالی پیدا شد که بدنش زنده زنده خوراک حشرات و جانوران موزی شده بود.

نجات دختر فلج که بدنش خوراک حشرات شد + تصاویر ۱۶+

نجات دختربچه فلج مغزی که زنده زنده خوراک حشرات شد!

دختر فلج مغزی بدنش زنده زنده خورده شده بود اما به خواست خداوند از مرگ نجات یافت .تصاویر دلخراش از وضعیت دختر بچه ای  که به دلیل معلولیت جسمی در گوشه ای دور تر از شهر رها شده بود موجب خشم مسئولان و مردم کشور چین شد.

Heartbreaking moment ‘disabled’ little girl is found being EATEN ALIVE by insects after cruel parents dumped her in a muddy ditch 

 دختر فلج مغزی

عکس دلخراش از بدن خورده شدن دختر فلج

بدن خورده شده دختر کم توان و فلج مغزی چینی توسط حشرات

حشرات قسمت هایی از بدن دختربچه ی کم توان را زنده زنده خورده بودند اما مرگ او هنوز فرا نرسیده بود چرا که تعدای از روستاییان او را پیدا کرده و نجات دادند.

این دختر بچه که بر اساس گزارشات حدود ۴ سال سن دارد دچار نوعی فلج مغزی است و برای همین حرکت اعضای بدنش بدون کمک برای او غیرممکن است به همین دلیل زمانی که حشرات و جانداران ریز گوشت تن او را خوراک خود کرده بودند نمی توانسته هیچ عکس العملی از خود نشان دهد.

فیلم دلخراش از لحظات پیدا شدن این دختربچه نشان می دهد که او داخل گودال گل و لای و در میان گروهی از حشرات افتاده است و بدنش زخم هایی بر اثر حمله حشرات دارد.

 افرادی که او را پیدا کرده اند می گویند :خوشبختانه داخل گودال هیچ آبی وجود نداشته است چرا که منجر به خفگی او می شد.

پلیس جنوب چین در شهر “یولین” بعد ازگزارش پیدا شدن دختربچه گفت :تحقیقات برای شناسایی والدین مجرم این کودک آغاز شده است و از تمامی مردم در این زمینه کمک می خواهیم چرا که بایستی هرچه سریعتر عامل اصلی این جنایت محاکمه شود.

دختر فلج

دختر فلج

عکس دلخراش دختر فلج مغزی رها شده در گودال پر از گل و لای
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48841

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0