تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
0

ویزای شینگن و مهاجرت به کانادا در ویزاکاران

ویزای شینگن و مهاجرت به کانادا در ویزاکاران

برای سفر به اغلب کشورهای خارجی گرفتن ویزا امری ضروریست که جهت اخذ ویزا نیز تعیین وقت سفارت یکی از مراحل مورد نیاز آن میباشد

ویزای شینگن و مهاجرت به کانادا در ویزاکاران

از دیگر امور مرتبط با ویزا و سفر مهاجرت و اقامت کشورهای خارجیست که با توجه به این مهم وجود یک نیازمندی و بانک اطلاعات تخصصی در این زمینه برای افردی که به دنبال ویزا , وقت سفارت , مهاجرت و اقامت هستند احساس میشود, ویزاکاران تنها نیازمندی تخصصی در این زمینه میباشد که شما را در سریع ترین زمان ممکن به معتبرترین کارگزاران این امور با قیمت ارزان میرساند.

توجه داشته باشید برای سفر به اروپا یکی از ویزاهای کاربردی ویزای شینگن میباشد که با داشتن این نوع ویزا میتوانید به ۲۷ کشور عضو حوضه شنگن به راحتی سفر کنید.
در اینجا به معرفی برخی از خدمات وبسایت نیازمندی ویزاکاران میپردازیم.
 
 

ویزای شینگن چیست؟

 
 
ویزای شینگن طبق معاهده شنگن که قراردادی است که در ۱۴ ژوئن سال ۱۹۸۵ میلادی جهت ورود آزاد ساکنین کشورهای اروپایی بدون نیاز به ویزا و کاهش مشکلات رفت و آمد آنها از جمله برچیده شدن مرزها و ایستگاههای بازرسی مرزی، درعرشه کشتی “پرنسس ماری آسترید” روی رودخانه “ماسل” نزدیک شهری به نام “شنگن” در لوکزامبورگ – مرز بین فرانسه و آلمان – به امضای ۵ کشور آلمان، فرانسه، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ رسید و در ۳ اکتبر سال ۱۹۹۰ میلادی پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی، مجددا با امضای آلمان متحد تکمیل گردید.
 
وقت سفارت
 
 
شما میتوانید با ویزای شینگن به تمامی کشورهای عضو پیمان شنگن اروپا سفر نمایید که البته بسیاری از ایرانیان رویای سفر به اروپا را در سر دارند و برای سفر به کشورهای اروپایی اخذ ویزا الزامی است, برای گرفتن ویزای اتحادیه اروپا بهتر است از طریق محدوده شنگن اقدام کنید. در صورتی که ویزای شینگن داشته باشید بقیه کشورهای اتحادیه اروپا نظیر آلمان, فرانسه, ایتالیا, اسپانیا, هلند, سوئیس, سوئد و … به راحتی به شما ویزا خواهند داد.
کشورهای اتحادیه اروپا را نباید با کشورهای محدوده شنگن اشتباه نمود. برای مثال نروژ و ایسلند بخشی از شنگن هستند اما جزو اتحادیه اروپا نیستند. یا مثلا انگلستان و ایرلند عضو اتحادیه اروپا هستند اما جزو محدوده شنگن نیستند. به همین دلیل ویزا (روادید) انگلستان و ایرلند جهت ورود به شنگن بی اعتبار است و ساکنین و اتباع انگلستان و ایرلند باید به هنگام ورود و خروج از کشورهای عضو شنگن مورد کنترل مرزی قرار بگیرند. اما کشورهایی نیز وجود دارند که از اعضای اتحادیه اروپا نبوده اما از طریق بستن قرادادهای مخصوص بخشی از محدوده شنگن بشمار میروند. برای مثال نروژ و ایسلند عضوی از اعضای اتحادیه اروپا نیستند اما عضو قرارداد شنگن هستند. به همین دلیل ویزاهای صادر شده از سوی نروژ و ایسلند جهت ورود به همه کشورهای عضو شنگن معتبر است و اتباع و ساکنین این دو کشور نیز بدون عبور از هر گونه کنترل مرزی به همه کشورهای عضو محدوده شنگن داخل و خارج میشوند.
اگر قصد خروج از کشور جهت مسافرت در کشورهای عضو پیمان شینگن (اتحادیه اروپا) را بصورت کوتاه مدت و یا بلند مدت دارید با مشاوران مجرب , با سابقه و معتبر ما تماس بگیرید تا با بهترین و ارزانترین راه اخذ ویزای شینگن را به شما نشان دهند. ویزای شنگن با همراهی تورهای اروپا برای اکثر کشورهای اروپایی نیز امکان پذیر است.
 
مهاجرت و اقامت کانادا
 
دریافت ویزای شینگن مستلزم گذراندن مراحل پیچیده ای است که معمولا متقاضیان را با مشکل مواجه می کند. برای گذراندن این مراحل باید با مفهوم انبوهی از واژه ها و اصطلاحات تخصصی آشنا بود و کوچک ترین بی دقتی در این مورد به معنای اجبار برای آغاز دوباره ی مراحل درخواست ویزا و تلف شدن زمان و حتی محرومیت از ارائه ی دوباره درخواست است. برای اجتناب از این مشکل، وب سایت اطلاع رسانی ویزای شینگن ویزاکاران اقدام به گردآوری و پاسخگویی سؤالات متداول در مورد آن از طریق تماس شما با موسسات و وکلای معتبر معرفی شده از طرف ویزاکاران مسیر رسیدن به ویزای شینگن را بسیار سهل و آسان نموده است.
۲۴ کشور عضو محدوده شنگن عبارتند از:بلژیک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, یونان, ایتالیا, ایسلند, لتونی, لوکزامبورگ, لیتوانی, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوانی, اسپانیا, سوئد, چک, آلمان, مجارستان, اتریش.
۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا عبارتند از:بلژیک, بلغارستان, قبرس, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, یونان, ایرلند, ایتالیا, لتونی, لوکزامبورگ, لیتوانی, مالت, هلند, لهستان, پرتغال, رومانی, اسلواکی, اسلوانی, اسپانیا, بریتانیا, سوئد, چک, آلمان, مجارستان, اتریش.
 
اروپا و آلمان در ویزاکاران
 
۱۵ کشور عضو اتحادیه اروپا که از پول واحد “یورو” استفاده می کنند نیز عبارتند از:بلژیک, قبرس, فنلاند, فرانسه, یونان, ایرلند, ایتالیا, لوکزامبورگ, مالت, هلند, پرتقال, اسلوانی, اسپانیا, آلمان و اتریش.
اخذ ویزای شینگن با کارگزاران مستقیم و معتبر معرفی شده از طرف بانک اطلاعات تخصصی ویزا و سفر وبسایت ویزاکاران به آسانی هرچه تمام در کوتاه ترین زمان و با ارزان ترین قیمت ممکن انجام خواهد گرفت.
بسیاری از افراد تصور میکنند که یک ویزا به معنی تضمین ورود به محدوده شنگن است. اما یک ویزای شنگن فقط به معنی تضمین رسیدن به یکی از مرزهای شنگن است, نه بیشتر. پس از آن مقامات مرزی شنگن تصمیم میگیرند که به شما اجازه ورود داده و یا به دلایلی از ورودتان به محدوده شنگن جلوگیری بعمل آورده و شما را به کشوری در خارج از شنگن که از آن آمده اید اخراج کنند. مقامات مرزی شنگن قانونا میتوانند حتی در صورت دارا بودن ویزای معتبر, از ورود شما به شنگن جلوگیری بعمل آورده و شما را به کشوری که از آن آمده اید اخراج کنند. برای مثال ممکن است فرد با ارائه مدارک جعلی و یا تقلب دیگری در سفارتخانه موفق به گرفتن ویزا شده باشد. از جمله به همین دلیل مرزها ورودی شنگن این حق را دارند که همه مسافرین ورودی دارای ویزا را مورد کنترل مجدد قرار دهند و در صورتی که دارای شرایط ورود نباشند از ورود آنان به محدوده شنگن جلوگیری بعمل آورند.
 

مهاجرت به کانادا , اروپا و آلمان

 
مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا یکی از دغدغه های افرادیست که به دنبال کشوری ایده آل برای زندگی میگردند, ویزاکاران با معرفی کارگزاران و وکلای معتبر و مجرب در امر مهاجرت و اقامت این راه را برای ایشان هموار میسازد.
 

مهاجرت به کانادا

ویزای شینگن
 
 

ویزای کانادا برای مهاجرت به کانادا الزامیست و اقامت کانادا از طریق راههای زیر امکانپذیر است:

  • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
  • سرمایه گذاری استانی
  • مهاجرت از طریق حرفه شما
  • مهاجرت از طریق تخصص
  • مهاجرت از طریق مهارت در کار کوبک
  • مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
 
که تمامی این روشها را به شرح کامل از زبان مشاوران و کارشناسان مجرب و با سابقه مهاجرت به کانادا در ویزاکاران خواهید شنید.

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=72050

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0