تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
2

سوختگی شدید صورت کودک با کرم ضد آفتاب! + تصاویر

سوختگی شدید صورت کودک با کرم ضد آفتاب! + تصاویر

مادر جوانی که فراموش کرده بود کرم ضد آفتاب کودک چند ماهه اش را همراه بیاورد با یک اشتباه کوچک سوختگی پوست حساس دخترش را ۲ برابر تشدید کرد.

سوختگی شدید صورت کودک با کرم ضد آفتاب! + تصاویر

ضد آفتاب کودک و آفتاب سوختگی شدید صورت کودک ۱۴ ماهه

با آغاز فصل تابستان و حتی ماه آخر بهار بایستی بیشتر از پیش مراقب اثرات مضر آفتاب روی پوست بود در غیر اینصورت عوارض جدی پدیدار خواهد شد.

Sunscreen Leaves Baby With Second-Degree Burns

ضد آفتاب کودک  

وضعیت سخت دختربچه بعد از استفاده از کرم ضد آفتاب کودک

چند هفته پیش “ربکا کنون” مادر جوان “کیلی”دختر ۱۴ ماهه اش را برای بازی به بیرون از خانه برد اما وضعیت کودک او را از این اقدام سخت پشیمان کرد.مادر “کیلی” فراموش کرده بود تا قبل از خروج از خانه پوست دخترش را با کرم ضد آفتاب در مقابل نور خورشید ایمن سازی کند برای همین چنین وضعیتی ایجاد شد.

او می گوید:وقتی بیرون از خانه بودیم آفتاب تندی پوست دخترم را قرمز کرده بود برای همین مجبور شدم تا از یکی از مادرانی که او هم کودکش را برای بازی به محوطه آورده بود اسپری ضد آفتاب امانت بگیرم ،مقداری از ضد آفتاب را داخل دستم اسپری کردم و روی پوست صورت دخترم مالیدم.چند ساعت بعد متوجه تغییرات غیرطبیعی روی پوست صورت دخترم شدم ، پوستی قرمز با تاول های ریز.

فورا او را نزد پزشک بردم و متوجه شدم که اسپری ضد آفتابی که استفاده کرده بودم شدت سوختگی آفتاب را دوبرابر تشدید کرده است.

تصاویر مربوط به تاثیر باورنکردنی استفاده از ضد آفتاب نامناسب کودک 

ضد آفتاب کودک

ضد آفتاب کودک

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48508

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0