تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 18 June , 2024
0

سالگرد ازدواج شهاب حسینی + تصاویر

سالگرد ازدواج شهاب حسینی + تصاویر

شهاب حسینی بازیگر محبوب و مشهور سینما و تلویزیون به مناسبت هفدهمین سالگرد ازدواجش با خانم پریچهر حسینی نوشته ای زیبا را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

سالگرد ازدواج شهاب حسینی + تصاویر

شهاب حسینی به مناسبت هفدهمین سالگرد ازدواجش با انتشار عکس زیر نوشت:

شهاب حسینی و همسرش

سالگرد ازدواج شهاب حسینی و همسرش

کنار من تمام تو …. چقدر شبیه دنیامه

*برای هفدهمین سال در کنار هم بودن*

 وقتی در کنار تو هستم هیچ آرزوی جدیدی اتفاق نخواهد افتاد. غم ممنوع است و غصه قدغن. وقتی در کنار تو هستم انگار کن زمین هم نمی چرخد. در جایت جا به جا نشو. دلم جا به جا می شود . آن وقت تیترهای یک روزنامه تغییر خواهد کرد و خواهد نوشت به عجایب هفتگانه ی جهان یکی اضافه شد. وقتی در کنار تو هستم باید هم به عجایب هفتگانه اضافه شود ، آنقدر که دلم عجیب میشود . نگاه کن در کنار تو که باشم اوج می گیرم و با تمام وجودم احساس می کنم رنگ زندگی عشق میشود …

دوست دارم همه ی آرزوهای خوب را برای خودم بردارم اما حقیقت چیز دیگری ست تا من هستم تمام آرزوهای خوب جهان برای تو گلچین خواهد شد. کنار من باش ، تا همیشه حالم خوب می شود و هوای بودنم لطیف…

 برای سبز و مانا ماندن این پیمان راه بسیار پیموده ایم … ایستگاه به ایستگاه زندگی را با هم گام شمرده ایم و تا پایان همواره خواهیم ماند در کنار هم ….

 این را بدان تابی نهایت یادگار ماندگاریست :

 کنار تو درگیر آرامشم

 همین از تمام جهان کافیه

شهاب حسینی در کنار همسرش

شهاب حسینی و همسرش

 

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی درسال ۱۳۵۲ در تهران متولد شد. او در سال ۱۳۷۴ ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان ۱۳۸۲ و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ به دنیا آمدند. حسینی در سال ۱۳۹۲ کارگردانی را با فیم ساکن طبقه وسط آغاز کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=89762

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0