تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
1

صحنه تکان دهنده و وحشتناک در مراسم خاکسپاری

صحنه تکان دهنده و وحشتناک در مراسم خاکسپاری

در مراسم خاکسپاری پیرمرد ۸۵ ساله ای در یکی از قبرستان های نیوجرسی در آمریکا ناگهان پای مرده ای از قبر همجوارش روی تابوت او ظاهر شد.

صحنه تکان دهنده و وحشتناک در مراسم خاکسپاری

پای مرده متحرک روی تابوت پیرمرد ۸۵ ساله

در یکی از قبرستان های نیوجرسی واقع در آمریکا، خانواده عزادار پیرمرد ۸۵ ساله ای، در حال برگزاری مراسم خاکسپاری بودند که ناگهان از درون قبر همجوار، پای فاسد شده ی مرده ای، روی تابوت آبی رنگ پیرمرد ظاهر شد. این صحنه تکان دهنده موجب وحشت بستگان متوفا شد به طوری که دختر این پیرمرد از شدت وحشت به تابوت چسبید.
یکی از افراد شرکت کننده در این مراسم به سرعت از این صحنه عکس گرفته و به عنوان مدرک آن را نشان مسئولین قبرستان داد اما طبق اظهارات دختر متوفا، مسئولین هیچ واکنشی نشان ندادند گویا این صحنه برایشان تازگی نداشته است. او در ادامه افزود طبق بررسی ها معلوم شد که این قصور از جانب مسئولین، تعمدی بوده و آنها بارها با این صحنه ها مواجه شده بودند اما هیچ اقدامی برای حل آن انجام نداده اند.

مراسم خاکسپاری

مراسم خاکسپاری پیرمرد ۸۵ ساله

این خانواده عزادار برای روشن شدن موضوع، طرح شکایت کرده و پلیس را در جریان این اتفاق قرار دادند تا بررسی های لازم صورت گیرد. آنها همچنین از پرتاب تصادفی بسته سیگار و چوب ماهیگیری توسط یکی از کارگران قبرستان درون قبر باز، علیه مسئولین شکایت کردند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=49084

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0