تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

رفتار تکان دهنده میمون سیرک وسط نمایش + تصاویر

رفتار تکان دهنده میمون سیرک وسط نمایش + تصاویر

میمون سیرک به همراه یکی دیگر از هم نوعانش مجبور است وسط خیابان برای گروهی از تماشاچیان نمایش اجرا کند اما رفتار دلخراش او نشان می دهد که راضی به این کار نیست.

رفتار تکان دهنده میمون سیرک وسط نمایش + تصاویر

ترس دلخراش میمون نمایش

یکی از فعالان سازمان حفاظت از حیوانات تصاویری از یک میمون ماده که عضوی از گروه نمایش خیابانی است را به همراه داستانی تکان دهنده ترس او منتشر کرد.

میمون سیرک

 

میمون نمایش هنگام ترس انگشتانش را گاز می گیرد!

“گویینی”میمون سیرک و نمایش خیابانی هنگام ترس و استرس به طرز عجیبی انگشتان پایش را گاز می گیرد تا کمی آرام شود. این تصاویر که مربوط به نمایشی در یکی از پارکهای شهر است برای اثبات این ادعا به سازمان یونسکو ارسال شده است تا با رفتار بیرحمانه با حیوانات برخورد شود.

به گزارش دیلی میل این میمون که مجبور به اجرای نمایش پر از حقه و کلک است در حالیکه هیچ رضایتی برای انجام این کار ندارد به همراه میمون دیگر حرکت می کند و گاهی میان نمایش به گوشه ای پناه برده و انگشتان پایش را محکم گاز می گیرد تا استرس خود را کم کند.

رفتار دلخراش میمون سیرک هنگام ترس و فشار روانی

میمون سیرک

هر بار که او به دلیل فشار روانی به گوشه ای می رود صاحبش و اجرا کننده نمایش با فریاد او را وحشت زده دوباره به وسط نمایش باز می گرداند.این تصاویر توسط بخش مربوط به سازمان حمایت از حیوانات در هنگ کنگ منتشر شده است و نشان می دهد که میمون نامبرده با لباسی رنگین مجبور به دوچرخه سواری و اجرای نمایش های خنده دار است.

میمون سیرک

میمون سیرک

رفتارهای غم انگیز میمون سیرک هنگام استرس

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48475

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0