تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
0

آیا رنگ ابرو باید با رنگ مو هماهنگ باشد؟

آیا رنگ ابرو باید با رنگ مو هماهنگ باشد؟

همه ی خانم ها بعد از رنگ کردن موهایشان بلافاصله رنگ ابروها را با آن هماهنگ میکنند, آیا واقعا باید ابروها را همرنگ موها کنید؟

آیا رنگ ابرو باید با رنگ مو هماهنگ باشد؟

آیا واقعا لازم است ابروهایتان را رنگ کنید؟

رنگ کردن موها ظاهرکلی شما را تغییرمی دهد و بیانگراحساس شماست. بنابراین یکی از بزرگترین مشکلات افراد پیداکردن رنگ موی مناسب است که با رنگ ابروها به صورت طبیعی هماهنگی داشته باشد.

هنگام رنگ کردن موهایتان، یک میلیون فکر به ذهنتان خطور می کند. به خصوص اگر در حال امتحان کردن رنگی باشید که با رنگ طبیعی موهایتان تفاوت دارد. سوال هایی که مسلما در سرتان می چرخند شامل این ها هستند:اگر دوستش نداشته باشم چه؟ اگر به موهایم آسیب برساند چه؟ ریشه ی موهایم چطور می شوند؟ چگونه باید آنها را مرتب کنم؟

رنگ ابرو

هماهنگی رنگ ابرو با رنگ مو

و هنگامی هم که بالاخره تصمیم گرفتید موهایتان را رنگ کنید، به احتمال زیاد این سوال را از خودتان خواهید پرسید:آیا باید ابروهایم را هم رنگ کنم؟

درک لدن، متخصص رنگ از سالن اندی لکمپت در لس آنجلس، می گوید:بستگی دارد! لدن، که زیر نظر آرایشگر مدونا، استیون تپ آموزش دیده است، این پیشنهاد ها را بر اساس رنگی که با آن بدنیا آمده و رنگی که انتخاب کرده اید، ارائه کرده است.

وقتی از موهای قهوه ای، به بلوند طبیعی می روید

ایده ی اینکه رنگ ابروها همیشه باید روشن تر از رنگ مو باشد را کنار بگذارید. ابروهای طبیعی و یا تیره تر، بسیار مناسبند. این کار باعث می شود ظاهری دراماتیک تر داشته باشید و موهای بلوندتان بیشتر به چشم بیاید.

هنگامی که موهایتان را پلاتینی می کنید

با توجه به حرف های لدن، این واقعا به کل ظاهر شما بستگی دارد. هم ابروی تیره و هم روشن، موهای سفید شده را تکمیل می کنند، اما اگر می خواهید انتخاب کنید، سایه طلایی و یا سرد بلوند را انتخاب کنید. رنگ پلاتینی به اندازه ی کافی چشمگیر هست تا خودش به تنهایی بتواند جلب توجه کند.

وقتی از مشکی به قرمز، و یا از مشکی به بلوند طبیعی می روید

لدن می گوید:ابروهایتان را ملایم تر کنید. به اضافه اینکه لازم نیست دقیقا ابروها همرنگ موهای جدیدتان باشند، کافیست رنگ ها را از یک خانواده انتخاب کنید.

اگر تصمیم گرفته اید ابروهایتان را رنگ کنید، حساسیت پوستتان را چک کنید (آرایشگرتان می تواند با گذاشتن یک قطره رنگ روی پوست دستتان این موضوع را امتحان کند) و مطمئن شوید که در اطراف ابروهایتان، از ماده ی درستی استفاده کرده اید تا پوست اطراف ابروها، رنگی نشوند.

همچنین به خاطر داشته باشید که رنگ ابروهایتان دائمی نیست و آنها پس از ۴ هفته دوباره به رنگ طبیعی خودشان باز خواهند گشت. پس لذت ببرید و نگرانی به خودتان راه ندهید!

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3660

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0