تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

شانس های اول سیمرغ بهترین بازیگر جشنواره فجر ۹۷

شانس های اول سیمرغ بهترین بازیگر جشنواره فجر ۹۷

در روزهای نزدیک به برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به معرفی بازیگرانی می پردازیم که شانس بیشتری برای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فجر ۹۷ دارند.

شانس های اول سیمرغ بهترین بازیگر جشنواره فجر ۹۷

کدام بازیگران شانس اول سیمرغ جشنواره فجر ۹۷ هستند

در حالی که کمتر از یکماه به برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر زمان باقی است خبرهای مربوط به این جشنواره از داغ ترین خبرها است. بعد از معرفی ۲۲ فیلم راه یافته بخش سودای سیمرغ و اسامی فیلم های بخش نگاه نو بازیگران سرشناسی در جشنواره امسال حضور دارند که با چند فیلم شانس بیشتری برای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگری دارند.

بازیگرانی که سالهای گذشته دست پر از جشنواره فجر به خانه رفتند امسال هم امید بیشتری برای دریافت سیمرغ بلورین دارند و برای رسیدن روز اعلام نتایج جشنواره فجر لحظه شماری میکنند.

گزینه های احتمالی دریافت سیمرغ بهترین بازیگری در جشنواره فجر ۹۷

اگر چه تاریخ حضور چهرها در جشنواره فجر نشانگر حضور موفق چهره های جوان در این جشنواره بوده است اما احتمالات همیشه وجود دارد و همواره بازیگرانی که سیمرغ های بیشتری دریافت کرده اند به عنوان گزینه احتمالی دریافت سیمرغ معرفی میشوند.

تندیس جشنواره فیلم فجر

تندیس سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر

سال گذشته امیر جدیدی و سارا بهرامی برای اولین بار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فجر را به خانه بردند و در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نوید محمدزاده بازیگر جوان سینما برای اولین بار سیمرغ بلورین جشنواره فجر را دریافت کرد.

اما امسال احتمالاتی در خصوص بازیگرانی که شانس بیشتری برای دریافت سیمرغ بلورین جشنواره دارند وجود دارد که در ادامه این مطلب به آنها اشاره میکنیم.

لیلا حاتمی یکی از شانس های سیمرغ جشنواره فجر ۹۷

لیلا حاتمی یکی از چهره های سرشناس دنیای سینما است که سالهای زیادی از عمرش را در راه سینما سپری کرد. دختر زنده یاد علی حاتمی کارگردان مشهور سینما چندین بار موفق شد که سیمرغ بلورین جشنواره فجر را به خانه ببرد.

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی برنده سیمرغ جشنواره فیلم فجر ۹۵

لیلا حاتمی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با فیلم مردی بدن سایه به کارگردانی علیرضا رئیسیان حضور دارد و سابقه دریافت سیمرغ بلورین در سالهای قبل جشنواره فجر شانس دریافت این جایزه ارزشمند را برای او بیشتر کرده است.

نوید محمدزاده شانس دیگر دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر ۹۷

نوید محمدزاده بازیگری که برای فیلم ابد و یک روز و بدون تاریخ بدون امضاء سیمرغ بلورین جشنواره فجر را دریافت کرده بود باز هم یکی از شانس های دریافت سیمرغ بلورین در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر ۹۵

نوید محمدزاده در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با فیلم متری شیش و نیم و سرخ پوست حضور دارد و امیدوار است به مانند سالهای گذشته دست پر از جشنواره به خانه بازگردد.

شبنم مقدمی یکی از شانس های دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر ۹۷

شبنم مقدمی یکی دیگر از چهره هایی است که در شانس زیادی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر دارد . شبنم مقدمی در سی و دومین و سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل جشنواره فجر شد و سال گذشته هم برای بازی در فیلم خجالت نکش نامزد دریافت جایزه بود.

شبنم مقدمی

تندیس سیمزغ بلورین جشنواره فیلم فجر در دستان شبنم مقدمی

این سابقه درخشان شبنم مقدمی احتمال دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر را برای او بیشتر میکند. این بانوی هنرمند امسال با فیلم شبی که ماه کامل شد و نقشی متفاوت در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حاضر میشود و این نقش متفاوت (بازی در نقش مادر همسر عبدالحمید ریگی ) احتمالات دریافت سیمرغ بلورین را بیشتر کرده است.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=31014

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0