تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

آموزش ساده و سریع پیچیدن و فر کردن مو با بابلیس + تصاویر

آموزش ساده و سریع پیچیدن و فر کردن مو با بابلیس + تصاویر

“پیچیدن مو با بابلیس” کار بسیار ساده ای است که هنوز خیلی از خانم ها بلد نیستند, آموزش پیچیدن مو با بالیس کاملا سریع و راحت را در ادامه ملاحظه کنید.

آموزش ساده و سریع پیچیدن و فر کردن مو با بابلیس + تصاویر

نحوه پیچیدن مو با بابلیس

اگر دوست دارید در مجالس موهای فر و حالت دار داشته باشید نیازی به آرایشگاه رفتن نیست زیرا فر کردن موقت موها با بابلیس قابل انجام است که کاملا راحت و آسان است. اگر دوست دارید موهایتان فر درشت باشد از بابلیس های بزرگتر استفاده کنید اما اگر فر ریز میخواهید از بابلیس های کوچک استفاده کنید.

در این بخش به خانم ها و دخترخانم ها آموزش میدهیم که چگونه موهای خود را بابلیس بکشند تا موهای فر و خوش حالتی داشته باشند.

پیچیدن مو با بابلیس

روش پیچیدن مو با بابلیس

موهای کوتاه را هم میتوان بابلیس کشید, باید از بابلیس های کوچک که لوله آن ها قطر کمی دارند استفاده کنید. برای موهای بلند بابلیس های بزرگ که قطر لوله آن ها بیشتر است مناسب است.

روش پیچیدن مو با بابلیس

اولین کاری که میکنید این است که موها را به خوبی شانه کنید در این زمان بابلیس را به برق بزنید تا به خوبی گرم شود زیرا برای حالت گرفتن موها باید بابلیس حسابی داغ شود, اگر دفعه اول تان هست که با بابلیس کار میکنید دستکش بپوشید تا نسوزید.

موها را به ۴ قسمت تقسیم کنید و گیره بزنید, این کار باعث میشود تا موهایتان را بطور منظم فر منظم کنید و حین کار موها با هم قاطی نشوند. سپس گیره یک قسمت از موها را باز کنید و شروع با بابلیس کشیدن کنید, از نوک موها شروع کنید به پیچیدن دور بابلیس و تا بالا ادامه دهید کمی بابلیس را در این حالت نگه دارید تا موها به خوبی حالت بگیرند پس از ۷ ثانیه بابلیس را باز کنید و به این قسمت از مو که فر شده تافت بزنید.

فر کردن مو با بابلیس

آموزش فر کردن مو با بابلیس

مراحل گفته شده را برای تمام موها انجام دهید, به این صورت که قسمت های کوچکی از مو را بگیرید و دور بابلیس بپیچید پس از ۷ ثانیه باز کنید و تافت بزنید. جلوی موهایتان را هر طور که دوست دارید درست کنید میتوانید فرق وسط باز کنید و یا فرق کج, بعد از اتمام کار و فر شدن تمام قسمت های مو دوباره تافت بزنید تا ماندگاری فر موها بیشتر شود.

به همین سادگی توانستید موهایتان را در چند دقیقه کوتاه بابلیس بکشید, این مدل مو برای مجالسی مانند عقد, عرسی, تولد و … مناسب است .

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4494

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0