تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
0

آموزش بافت مو حصیری ساده برای مبتدی ها + عکس

آموزش بافت مو حصیری ساده برای مبتدی ها + عکس

اگر در بافتن مو مبتدی هستید و دوست دارید آموزش بافت مو حصیری را یاد بگیرید با مشاهده این مطلب در بافت مو حصیری حرفه ای میشوید.

آموزش بافت مو حصیری ساده برای مبتدی ها + عکس

آموزش بافت مو حصیری شیک

بافت مو حصیری را همه دوست دارند و هیچوقت از مد نمی افتد, بافت مو حصیری برای مهمانی و مجالس مختلف مناسب است خانم های جوان و دختر خانم ها میتوانند از آن استفاده کنند اما لازم نیست برای بافت مو حصیری به آرایشگاه بروید در این مطلب از نمناک آموزش بافت مو حصیری برای مبتدی ها را مشاهده میکنید که به طور کامل این بافت موی زیبا را یاد میگیرید.

آموزش بافت مو حصیری

آموزش بافت مو حصیری ۶ تکه

بافت موی حصیری ۶ تکه بینهایت زیبا است و بافت آن بسیار راحت است کافیست طبق مراحل زیر پیش بروید, اگر مبتدی هستید و بار اول تان است که این بافت مو را انجام میدهید بهتر است روی پوستیژ تمرین کنید تا حسابی حرفه ای شوید.

برای بافت مو حصیری ۶ تکه باید در ابتدا موها را به ۶ قسمت مساوی تقسیم کنید, سپس ۳ دسته مو جدا کنید و از سمت راست شروع به بافتن کنید به این ترتیب که اولی زیر دومی رو و سومی زیر قرار بگیرد. برای دومین بار دومین تکه از موها را از سمت راست بگیرید و مانند مرحله قبل اولی زیر دومی رو و سومی زیر ببافید برای بار سوم آخرین تکه را بگیرید زیر و رو و زیر ببافید.

آموزش بافت مو حصیری

آموزش تصویری بافت مو حصیری

همین مراحل طی شده را برای ۳ دسته سمت چپ موها انجام دهید به این صورت که از داخلی ترین قسمت دسته سمت چپ به صورت رو, زیر و رو میبافید سپس دسته دوم را زیر, رو و زیر میبافید و دسته آخر را رو, زیر و رو قرار میدهید.

به همین سادگی شما بافت مو حصیری ۶ تکه را یاد گرفتید, واقعا راحت است با چند بار تمرین کردن دست تان راه می افتد و میتوانید موهای خودتان را به شکل حصیری ببافید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4440

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0