تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

زایمان همزمان ۲ خواهر دوقلو + تصاویر

زایمان همزمان ۲ خواهر دوقلو + تصاویر

زایمان همزمان دو خواهر دوقلو و پسرخاله هایی که در یک روز متولد شدند داستان جالبی است که برخلاف پیش بینی پزشکان اتفاق افتاد.

زایمان همزمان ۲ خواهر دوقلو + تصاویر

زایمان همزمان خواهران دوقلو

خواهران دوقلو به نام های “کیم آبراهام” و دنیل گرنت” که از دوران نوزادی تمامی مراحل رشد و تغییرات ظاهری شان را با هم طی کرده بودند بعد از ازدواج نیز به طور همزمان از بارداری خود مطلع شده و در یک روز زایمان کردند.
Twin Sisters Give Birth To Baby Boys On The Exact Same Day
زایمان همزمان دو خواهر دوقلو

عکس زایمان همزمان دو خواهر دوقلو

خواهران دوقلو که با هم در یک روز زایمان کردند

به گزارش InsideEdition.com خواهران دوقلوی ۳۲ ساله بدون انکه برنامه ای برای بارداری به صورت همزمان داشته باشند در یک دوره زمانی یکسان با نتیجه ی آزمایش مثبت بارداری و با خوشحالی نزد مادرشان رفتند.
 
 “گرنت” در این مورد گفت :بعد از ازدواج همیشه دوست داشتیم که بارداری و تولد نوزادمان هم مثل تمام اتفاقات دوران کودکی تا جوانی که تجربه کرده بودیم مشابه و هم دوره باشد ولی انتظارش را نداشتیم تا اینکه یک روز “آبراهام” با خوشحالی به من تلفن زد و گفت که تست بارداری انجام داده است و منتظر نتیجه آن است ، او که خیلی ذوق زده بود از من خواست تا من هم یک تست بارداری بدهم .
من که اصلا به باردار بودن فکر نمیکردم با حرفهای خواهرم مشتاق شدم تا از این ماجرا مطلع شوم.
بعد از انجام تست با خواهرم دوباره تماس گرفتم خیلی ذوق زده شده بودم چرا که نتیجه مثبت بود باورم نمی شد چرا که وقتی خواهرم تلفن را جواب داد با خوشحالی گفت که او هم باردار است.
با هم پیش یک پزشک متخصص رفتیم و تصمیم گرفتمی که تمام مراحل مراقبت های بارداریمان را مثل همیشه همزمان و کنار هم سپری کنیم.
بعد از چندین هفته که برای انجام سونوگرافی تعیین جنسیت رفته بودیم متوجه شدیم که نوزاد هر دوی ما پسر است و در کمال ناباوری هر دوی مای در تاریخ ۲۲ آپریل زایمان خواهیم کرد.
اما پزشک معتقد بود که احتمالا زامان ما در دو روز متفاوت و البته با یک روز فاصله خواهد بود.
برخلاف نظر پزشک و نتیجه سونوگرافی هیچ کدام از ما روز ۲۲ آپریل زایمان نکردیم و درست روز ۲۸ ماههمزمان درد زامیان به سراغمان آمد و به بیمارستان رفتیم.
اصلا باورکردنی نبود که حتی در یک زمان نوزادها به دنیا آمدند درست در یک روز .
زایمان همزمان دو خواهر دوقلو

عکس خواهران دوقلو و بعد از زایمان همزمان در کنار همسرانشان

زایمان همزمان دو خواهر دوقلو

پسرخاله هایی که در یک روز متولد شدند

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48289

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0