تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

چند رفتار نامزدتان که باید شما را نگران کند

چند رفتار نامزدتان که باید شما را نگران کند

رفتار نامزدتان را با دقت بیشتری بررسی کنید و اگر چندین شخصیت متفاوت در او دیدید حتما در تصمیم خود تجدید نظر کنید یا سریعتر با یک مشاور خانواده متخصص ملاقات کنید.

چند رفتار نامزدتان که باید شما را نگران کند

۴رفتار نگران کننده نامزد 

یکی از راههای شناخت شخصیت نامزد رفتار نامزد شماست که بایستی در برخورد با دیگران او را زیر ذره بین قرار دهید تا مبادا بعدها به مشکل برخورد کنید. دوران نامزدی از مهمترین و شیرین ترین دوران ها در زندگی هر دختر و پسری است. شما در دوران نامزدی می توانید شناخت نسبی نسبت به نامزدتان پیدا کنید. در این مقاله به شما ۴ نشانه را می گوییم که اگر نامزدتان انها را دارد بهتر است در تصمیم تان تجدید نظر کنید.

رفتار نامزد

شناخت شخصیت نامزد با رفتارهای ساده او

انتخاب شریک زندگی یکی از تصمیمات مهمی است که باید دقت خاصی به آن داشت و صرفا با تکیه بر احساسات و علاقه ای که به فرد مقابل داریم، او را به عنوان همسر انتخاب نکنیم. اگر در شرف انتخاب شریک زندگی برای خود هستید، بد نیست این چهار نکته را مدنظر داشته باشید.

چهار رفتار مهم برای شناختن شخصیت نامزدتان

۱- اگر مشاهده کردید نامزدتان در مقابل پدر و مادرش تسلیم مطلق است، از خود هیچ اختیاری ندارد و حتی توصیه های غیرمنطقی آنها را می پذیرد، کمی در انتخاب خود تردید کنید.

۲-اگر مشاهده کردید برای نامزدتان مسائلی مثل شیوه برگزاری مراسم عروسی به طور افراطی مهم تر از خود رابطه است، آن را به عنوان یک نشانه منفی در نظر بگیرید.

۳- اگر نامزد شما با شما بسیار مهربان است، اما در حین رانندگی یا در تعاملات روزمره در کوچه و خیابان با مردم خشونت می کند، یقین داشته باشید که پس از سپری شدن دوران شیرین اولیه رابطه، خشونت علیه شما را هم آغاز خواهد کرد.

۴- آدم ها در دوره نامزدی تلاش می کنند که بهترین حالت رفتاری خود را بروز بدهند. اگر قسمت عمده دوره نامزدی شما به بحث و تلخ کامی می گذرد، این نشانه بسیار بدی از یک زندگی دردناک پس از عقد و عروسی است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=68789

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0