تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
1

درخواست متفاوت کارگردان سوفی و دیوانه برای اکران این فیلم!

درخواست متفاوت کارگردان سوفی و دیوانه برای اکران این فیلم!

مهدی کرم پور کارگردان فیلم سینمایی سوفی و دیوانه با انتشار پستی در اینستاگرام درخواست متفاوتی را برای اکران فیلمش در سینماها مطرح کرد.

درخواست متفاوت کارگردان سوفی و دیوانه برای اکران این فیلم!

سوفی و دیوانه را نیم بها در سینماها ببینید

فیلم سینمایی سوفی و دیوانه به کارگردانی مهدی کرم پور از روز گذشته ۴ مهر ۱۳۹۷ در سینماهای کشور اکران خود را آغاز کرد. در اولین روز اکران این فیلم سینمایی مهدی کرم پور کارگردان این فیلم با انتشار پستی در اینستاگرام درخواست متفاوتی درباره شیوه اکران فیلمش مطرح کرد.

فیلم سینمایی سوفی و دیوانه با حضور بازیگرانی چون امیر جعفری و الهه حصاری یکی از فیلم های کارگردان پل چوبی و چه کسی امیر را کشت است که در سینماهای کشور اکران میشود.

سوفی و دیوانه با بلیطی نیم بها

مهدی کرم پور

مهدی کرم پور کارگردان سوفی و دیوانه

مهدی کرم پور با انتشار پستی در اینستاگرام درباره اکران فیلم سوفی و دیوانه نوشت : همین امروز و در اولین ساعات اکران به عنوان تهیه کننده فیلم از کارگروه اکران و سینماهای نمایش دهنده می خواهم که موافقت کنند تا پایان اکران در تمامی روزها و سیانس های نمایش بلیط های این فیلم به صورت نیم بها فروخته شود.

همه ی اکران های فیلم سوفی و دیوانه از نظر من اکران ویژه برای مردمی ست که علی رغم مشکلات فراوان ، سینما تنها برایشان به مثابه خنده و سرگرمی صرف یا بازنشر صفحه حوادث روزنامه ها نیست.

امیر جعفری

بازی متفاوت امیر جعفری در سوفی و دیوانه

در خلاصه داستان فیلم سوفی و دیوانه آمده است :امیر در حال خودکشی در مترو است که سوفی با یک سوال او را از این کار منع می کند. سوفی با داستان های خیالی درباره زندگی خود قصد دارد فکر خودکشی را از سر امیر بیرون کند. غافل از این که امیر هم درباره زندگی اش فقط تخیلاتی را برای سوفی نقل می کند.

به آفرید غفاریان

به آفرید غفاریان در سوفی و دیوانه

در فیلم سینمایی سوفی و دیوانه بازیگرانی چون امیر جعفری، به آفرید غفاریان، رضا یزدانی، الهه حصاری، سیامک صفری، سعید امیرسلیمانی و محمدرضا شریفی نیا به ایفای نقش پرداخته اند.

الهه حصاری

الهه حصاری در سوفی و دیوانه

سوفی و دیوانه

امیر جعفری و به آفرید غفاریان در سوفی و دیوانه

به آفرید غفاریان

به آفرید غفاریان در سوفی و دیوانه

امیر جعفری

بازی متفاوت امیر جعفری در سوفی و دیوانه

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=29740

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0