تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023
0

دوره های آموزش تخصصی گریم ، طراحی لباس و عکاسی در موسسه فرشتگان

دوره های آموزش تخصصی گریم ، طراحی لباس و عکاسی در موسسه فرشتگان

در این دوره ها از صفر تا صد علم گریم ، عکاسی و طراحی لباس به هنرجوها آموزش داده میشود. سطح کلاس ها کاملا بین المللی است و آموزش در سطح بسیار بالایی ارائه میشود.

دوره های آموزش تخصصی گریم ، طراحی لباس و عکاسی در موسسه فرشتگان

آموزش گریم به صورت کاملا تخصصی در آموزشگاه گریم فرشتگان

درآمد میک آپ آرتیست ها (گریمورها) در دنیا به طور میانگین ماهیانه ۲۷۰۰۰ دلار است!!
در آموزشگاه گریم فرشتگان آموزش انواع گریم سینمایی ،گریم صورت ،گریم بینی ،گریم مدلینگ ،گریم داماد ،گریم عروس ،گریم پوست های خشک ،گریم پوست های چرب ،گریم کودک ،گریم بینی گوشتی ، گریم بینی پهن ،گریم صورت گرد ، گریم صورت کشیده و… به صورت کاملا تخصصی ارائه میشود.
مجموعه فرشتگان با داشتن تیم متخصص آموزش گریم از جمله برترین اساتید آموزش گریم در کشور توانسته به یکی از موفق ترین آموزشگاه های گریم تبدیل شود.
موسسه فرشتگان یک آموزشگاه کاملا تخصصی در حوزه مد است که علاوه بر آموزش گریم ، آموزش عکاسی ، آموزش طراحی لباس و آموزش مدلینگ را نیز به صورت تخصصی ارائه میدهد.
جهت آشنایی بیشتر با مجموعه میتوانید به وبسایت رسمی موسسه فرشتگان به آدرس www.AngelsModel.com مراجعه نمایید و در بخش مقالات از به روزترین متدهای آموزش گریم باخبر شوید.
آموزشگاه عکاسی

گریم متعادل سازی :

متعادل سازی همراه با چهره آرایی و خود آرایی
علم مواد و رنگ ها
قرینه سازی اجزای صورت
شناخت پوست
علم آناتومی صورت و…
یک اصل کلی در گریم ، آناتومی و شناخت عضلات و استخوان های سر و چهره است که گریمور باید به آن آگاهی و شناخت کامل داشته باشد.برای ارائه گریمی صحیح ، آگاهی از زیربنای چهره یعنی استخوان ها ، عضلات و پوست امری ضروری است.
شناخت یکایک عضلات چهره و نحوه عمل آنها در کار میمیک ، شخصیت سازی بر چهره بازیگر را آسان خواهد نمود و نیز ایجاد سایه و روشن برچهره منوط به شناخت استخوان ها و عضلات است. استخوان بندی چهره ، بر اثر مرور زمان تغییر میکند و عضلات حالت ارتجاعی خود را از دست میدهند و پوست به استخوان نزدیک میشود و آنرا نمایان میکند.این وضعیت در افراد مسن شدیدتر خواهد شد.لذا گریمور باید این وضعیت را بر چهره ای که مسن میسازد ، پدید آورد و اینکار نیز مشروط به شناخت کافی استخوان ها و عضلات چهره است.هرچه عضله پر حجم تر باشد چهره چاق و هرچه کم حجم تر باشد چهره لاغرتر به نظر میرسد.
آموزشگاه طراحی لباس

گریم نامتعادل سازی (گریم سینما و تئاتر) :

جوان و پیر کردن چهره
ایجاد زخم ، کبودی ، گریم معتاد ، یخ زدگی و آفتاب سوختگی و …
بافت ریش و مو

گریم مد و فشن

این رشته که از رشته های نوظهور در علم گریم میباشد.گریم مد و فشن شامل مباحث متعادل سازی به علاوه آموزش گریم های خاص و فانتزی ، رنگ پردازی ، کار با وسایل خاص روی صورت جهت رساندن معنا و مفهومی خاص در عکاسی های مختلف میباشد.

فرم شناسی چهره

آناتومی و شناخت عضلات و استخوانهای سر و صورت یک اصل کلی در متعادل سازی است و ایجاد سایه و روشن به سمت متعادل سازی یا نامتعادل سازی، بستگی به شناخت استخوانها و عضلات دارد. برجستگی ها روشن و فرورفتگی ها تیره دیده می شوند. در اثر گذشت زمان و عوامل متعدد، عضلات کوچک شده و پوست به سمت پایین متمایل می شوند، میمیک چهره و محل سایه و روشن در چهره تغییر می کند. چنانچه تأثیر رنگ و نور در تغییر حجم به خوبی درک شود با روش های متعدد می توان، با ترکیب و بازی رنگها، محل تیرگی و روشنی را تغییر داده و با خطا در دید، واقعیتی که وجود ندارد به تصویر کشید. این عمل را می بایست با دقت و روبروی آینه و با نور مناسب و ابزار و محصولات حرفه ای در دو طرف چهره انجام دهید تا به بهترین نتیجه برسید. سایه روشنی که رفله (بازتاب نور در تصویر) نداشته باشد، طبیعی تر است.
نکته مهم:در مرحله پایانی گریم از پودر فیکس به منظور رفله گیری و دوام بیشتر استفاده نمائید.

نسبت ها

هنگام طراحی صورت باید مطمئن شوید که تناسب ها و یا به عبارتی نسبت بین اجزای گوناگون (چشم ها، گوش ها، بینی و دهان) به طور درست و دقیق رعایت شده است. البته اندازه سر افراد و ترکیب اجزایشان تفاوت زیادی باهم دارد، اما تمام چهره ها را می توان به کمک نمودار تناسب، ساده و جنبه سه بعدی آن را مشخص نمود.
حین تشخیص فرم چهره توجه دقیقی به ساختار کلی سر مدلتان داشته باشید و ویژگی های آن را بررسی نمائید. علاوه بر این توجه داشته باشید، که اگر سه نقطه واقع در بالای بینی (بین دو چشم)، روی چانه و گوشه ی فک، نزدیک لاله ی گوش را به هم وصل نمائید، باید یک مثلث متساوی الساقین شکل بگیرد.
 

آموزش طراحی لباس به صورت کاملا تخصصی در آموزشگاه طراحی لباس فرشتگان

مردم همواره از پوشاک استفاده می کنند، بنابراین طراحان لباس در هیچ شرایطی بیکار نخواهند ماند و اگر ایده های خوب و خلاقانه ای در سر داشته باشند، خیلی زود جایگاه مناسبی در میان مشتریانشان پیدا می کنند و به علاوه از درآمد بالایی نیز برخوردار خواهند بود.
در سال های اخیر حضور قدرتمند ترکیه ، اسپانیا و ایتالیا در زمینه طراحی لباس باعث مطرح شدن بیشتر این سه کشور شده است. پاکستان و هند نیز به دلیل داشتن طراحان با استعداد بسیار خوب تا حدودی در این زمینه شناخته شده هستند.
هنر استفاده از طراحی، برای خلق پوشاک بستگی به ویژگی های فرهنگی و اجتماعی ملت ها داشته و در جوامع مختلف دارای تنوع بالایی است.
از آنجا که طراحی لباس، نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی یک جامعه است طراحان همواره باید این مهم را در نظر داشته باشند که هر نوع لباس برای چه مخاطب و چه فرهنگی می باشد تا آنچه طراحی می کنند تابعی از زیبایی ومطلوبیت بوده و در راستای فرهنگ جامعه باشد.
آموزشگاه طراحی لباس فرشتگان ضرورت پرداختن به این موضوع در کشور و ایجاد و تقویت رشته هایی همچون طراحی لباس را بیش از پیش ضروری میداند.
خلاقیت و تجسم فضایی و نگاه دقیق و موشکافانه به اطراف از مهمترین ویژگی های یک طراح لباس است.
طراحی لباس دو نوع است:طراحی کاربردی و طراحی مد. طراحی کاربردی شامل طراحی لباس برای مشاغل و گروه های مختلف جامعه مانند ورزشکاران و ارتش است. طراحی مد سلیقه ای است و در این بخش طراح خلاقیتش را نشان می دهد تا افراد دیگر از طرح او ایده بگیرند و کار های تازه ای به بازار عرضه کنند.
طراحی لباس از جمله مشاغلی است که افراد می توانند با سرمایه ی شخصی و کسب تجربه در آن پیشرفت کنند. از آنجا که ایران کشوری جوان است و جوان ها هم تنوع پوشاک را دوست دارند، عده ی زیادی با تکیه بر خلاقیت خود و ایجاد خیاط خانه در این حرفه به خوبی پیشرفت می کنند. طراحان لباس پس از کسب تجربه، جذب تولیدی ها و کارخانه های بزرگ تولید لباس (برند های مختلف) خواهند شد.
آموزش گریم

زمینه های کاری :

 • طراحی لباس در تئاتر و سینما
 • مزون
 • شخصی دوزی (ارائه طرح برای فرد مراجعه کننده و دوخت آن)
 • ارائه طرح های جدید برای تولید پارچه
 • طراحی و چاپ پارچه ها در انواع محتلف
 • سرپرستی واحد های تولیدی در کارخانه های نساجی
 • حضور در بخش رنگرزی کارخانه ها جهت تعیین رنگ پارچه
 • طراحی لباس برای نهاد های دولتی ، اداره ها و سازمان ها
جهت آشنایی بیشتر با مجموعه میتوانید به وبسایت رسمی موسسه فرشتگان به آدرس www.AngelsModel.com مراجعه نمایید و در بخش مقالات از به روزترین متدهای آموزش طراحی لباس باخبر شوید.
 

آموزش عکاسی به صورت کاملا تخصصی در آموزشگاه عکاسی فرشتگان

امروزه عکاسان بزرگی در دنیا به شهرت و درآمد بالایی دست یافته اند، حرفه عکاسی یکی از پرمخاطب ترین و جذابترین تخصص ها در دنیا است که از جایگاه اجتماعی و هنری بالایی برخوردار است.
در آموزشگاه عکاسی فرشتگان متد تدرسین طبق استانداردهای ۱۰ عکاس برتر دنیاست ، در زیر ۱۰ عکاس برتر جهان را به شما معرفی میکنیم:
Irving penn-Arnold newman-Man ray-Mario testino-Joel santos-David lazar-Lisa Kristine-Jimmy nelsson-Lee Jeffries-Steve mcCurry
آموزش عکاسی از محبوب ترین دوره های آموزشی است که برای علاقه مندان در سنین مختلف برگزار میشود. عکاسی علاوه بر جذابیت و لذت ، به عنوان یک شغل درآمد بازار کار خوبی دارد.
این روزها همه نوع دوربین عکاسی برای افراد آماتور و حرفه ای در بازار موجود است که میتوان با توجه به شاخه تخصصی و بودجه دوربین مناسب را انتخاب کرد.

مباحث دوره عکاسی دیجیتال

واژۀ عکاسی به معنای فتوگرافی که ریشۀ یونانی دارد ، مجموعه ایی از دو کلمۀ PHOTO به معنی نور و GRAPHY به معنای ثبت و نگارش است Photo Grapher (عکاس) کسی است که ایجاد و ثبت تصاویر را انجام می دهد.

عنوان های دوره عکاسی

 • عکاسی مدلینگ
 • عکاسی پرتره
 • عکاسی صنعتی
 • عکاسی فضای باز
 • عکاسی طبیعت
 • عکاسی آتلیه ای
 • عکاسی تبلیغاتی
 • عکاسی مینیمال
می باشد.
آموزش عکاسی
موقعیت شغلی خوب هم از نظر تجاری هم فرهنگی باعث شده که تعداد قابل توجهی از عکاسان آماتور و عکاسان تبلیغاتی جذب دوره عکاسی دیجیتال شوند. و از طرفی دیگر با شروع مراسم و مهمانی و برگزاری جشن ها بازار کار عکاسان رونق بیشتری میگیرد همچنین عده ای در یک آتلیه عکاسی پرتره و یا مدلینگ و….مشغول به کار می شوند. تعدادی از آتلیه های بزرگ و حرفه ای در ایران به درآمد ماهیانه ۱۵۰ میلیون تومان هم رسیده اند!!!
جهت آشنایی بیشتر با مجموعه میتوانید به وبسایت رسمی موسسه فرشتگان به آدرس www.AngelsModel.com مراجعه نمایید و در بخش مقالات از به روزترین متدهای آموزش عکاسی باخبر شوید.
منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4629

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0