تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

فیلم عجیب و ترسناک از شکار روح در گوگل مپ

فیلم عجیب و ترسناک از شکار روح در گوگل مپ

در روز گذشته یک ویدیو بسیار عجیب از گورستانی در تگزاس منتشر شد که در آن وجود دو روح مشاهده می شود.

فیلم عجیب و ترسناک از شکار روح در گوگل مپ

انتشار ویدیو عجیب روح از کاربران گوگل 

یکی از چیزهایی که مدت هاست در مورد آن بحث و گفتگو می شود و هنوز اختلافات زیادی به دلیل آن وجود دارد،وجود روح است که هنوز برخی اعتقاد دارند هیچ روحی وجود ندارد و چیزهای غیر طبیعی که ما مشاهده می کنیم،برخواسته از رویا و خطای دید است.
اما با این وجود هنوز برخی هستند که معتقد هستند روح ها وجود دارند و می توان با آنها ارتباط برقرار نمود و حتی آنها بر این معتقد هستند که ارواح در کنار ما در کره زمین زندگی می کنند.اما به نظر شما، آیا ارواح در کنار ما زندگی می کنند یا چیزی بیش از خطای دید نمی باشد؟!
به هر حال هر شخصی نظر خاص خودش را دارد و با این وجود روز گذشته ویدیویی عجیب و باورنکردنی از یکی از کاربران گوگل مپ در صفحات مجازی منتشر شد که بسیار شوکه کننده بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی از طریقی یکی از کاربران برنامه کاربردی Google Maps Street View در صفحات مجازی منتشر شد که بسیار عجیب و باور نکردنی بود.این ویدیو متعلق به یک گورستان در تگزاس به نام “لیفی مارتا چاپل” می باشد که در طی آن دو روح به نمایش گذاشته می شود.
گورستان عجیب و باورنکردنی

گورستان بسیار عجیبی در تگزاس

وجود روح در ویدیو 

در قسمت اول روح یک دختر بچه که در پشت درخت بصورت مرموزانه پنهان شده است به نمایش گذاشته شده است که این ویدیو بیش از ۲۲۰۰۰ بار توسط کاربران صفحات مجازی در طی چند ساعت اول مشاهده شد و برخی از کاربران بر این باورند که این متعلق به روح یک دختر بچه است که کاملا واضح و مشخص می باشد.
اما از طرفی برخی دختر بچه را واقعی دانستند و نسبت به آن شک و تردید پیدا کرده اند و می گویند این یک دختر بچه است که در هنگام عکسبرداری هوایی گوگل، پشت درخت پنهان شده است و نشانه هیچ روحی در ویدیو وجود ندارد!!!.
با این وجود هنوز نظر دقیقی در مورد این دختر بچه که بصورت مرموزانه در پشت درخت پنهان گشته،انتشار نشده است.

انتشار ویدیو روح از کاربران گوگل 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51465

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0