تاریخ : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 24 June , 2024
1

گاوی عجیب با قد و قواره عجیب تر

گاوی عجیب با قد و قواره عجیب تر

تصاویر گاو سفید رنگ عجیب بنگلادشی مثل یک ویروس فضای مجازی را در برگرفت و خیلی زود مردم خبرنگاران برای دیدن این گاو به روستای محل زندگی او رفتند.

گاوی عجیب با قد و قواره عجیب تر

صاحب رکورد کوتاه ترین گاو جهان تغییر کرد

گاو حیوانی است که ناخودآگاه شنیدن اسمش ما را به یاد یک موجود قوی هیکل و درشت می اندازد اما همیشه استثنا وجود دارد و ممکن است گاوی را ببینید که خیلی کوتاه تر و کوچک تر از حد توصر شماست، مثل موردی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید دید.

گاو عجیب ۲۰ اینچی در بنگلادش

” رانی” گاو کوتاه قد بنگلادشی که تصور میشود کوتاه ترین گاو جهان باشد، چند روزی است توجهات بسیاری به خود جلب کرده و حسابی معروف شده است. تعداد زیادی از اهالی روستاها و شهرهای اطراف برای دیدن این گاو عجیب به ریشکا آمده اند.

کوچکترین گاو جهان

خبرنگاران و روزنامه نگاران هم از ثبت گزارش در مورد این گاو غافل نشده و اخبار جذابی از ” رانی” تهیه و منتشر کردند. این گاو ۲۳ ماهه که فقط ۲۰ اینچ یعنی ۵۰٫۸ سانتی متر قد دارد از قرار معلوم از نوعی اختلال رشد رنج می برد و دلیل شکل ظاهری متفاوت ” رانی” همین اختلال است.

“حسن هاولادر” صاحب این گاو معتقد است که گاو کوتاه ترین گاو جهان است. رکورد قبلی کوتاه ترین گاو جهان متعلق به یک گاو هندی با ۶۱٫۱ سانتی متر بود که توسط این گاو یعنی ” رانی” شکسته شد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116808

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0