تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
3

غش کردن عجیب یک زن به خاطر دستبند گرانقیمت+تصاویر

غش کردن عجیب یک زن به خاطر دستبند گرانقیمت+تصاویر

زن بینوا بی خبر از همه چیز کاملا عادی در حال عبور از کنار غرفه های فروشگاهی بزرگ در چین بود که ناگهان در مهلکه ای گرفتار شد و از فشار زیاد به غش کردن رسید.

غش کردن عجیب یک زن به خاطر دستبند گرانقیمت+تصاویر

غش کردن زن در یکی از فروشگاههای چین سوژه شد

آش نخورده و دهن سوخته زمانی برای یک زن چینی معنی شد که او برای تماشا کردن و فقط لمس کردن دستبندی در یک فروشگاه بایستی بهای سنگینی می پرداخت.
 Woman ‘faints in shock’ after breaking a £۳۴,۰۰۰ bracelet by accident while trying it on at a shop in China
 

غش کردن زن چینی بعد از ماجرای آش نخورده و دهن سوخته

یکی از توریست ها که به همراه همسفرانش به فروشگاهی در چین رفته بودند با غش کردنش توجه همه را به خود جلب کرد ، ماجرای غش کردن این زن مربوط به شکستن دستبندی از بدشانسی بسیار گران قیمت بوده است.
زنی که در تصویر مشاهده می کنید حین تماشای وسایل فروشگاه جذب دستبند سبز رنگی می شود که تعدادی از ان را در بخش جواهرات قرار داده بودند ، طبق عادت یکی از آن را برای تست برمی دارد اما کاملا تصادفی دستبند از دستش روی زمین افتاده و میشکند.
این زن که با خودش تصور می کرد دستبند شکسته شده قیمت بالایی ندارد به فروشنده می گوید که خسارت آن را پرداخت خواهد کرد ولی با شنیدن قیمت دستبند متعجب شده و غش می کند.
غش کردن
غش کردن

لحظه غش کردن زن به دلیل قیمت بالای دستبند 

ازقرار معلوم قیمت این دستبند ۳۴٫۰۰۰ یورو ، ۳۰۰٫۰۰۰ یوآن و حدود ۱۴۰ میلیون تومان بوده است و به طبع زن بینوا توانایی پرداخت این جریمه را نداشته است برای همین از ترس و استرس دچار حالت غش می شود.
مدیر این فروشگاه که محل آن شهر “رویلی” واقع در جنوب غرب چین گزارش شده است در نهایت با اصرار دیگر مشتریان با دریافت ۱۰ هزار دلار رضایت می دهد تا زن از فروشگاه خارج شود.
گفتنی است؛ این دستبند نوعی محصول لوکس در چین است که به گفته فروشندگان کمک خوبی به سلامت و افزایش طول عمر افراد می کند.
غش کردن
غش کردن

عکس دستبندی که موجب غش کردن زن توریست شد

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48700

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0