تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

مجازات عجیب برای سارق پفک نمکی

مجازات عجیب برای سارق پفک نمکی

پیرزنی از سوپرمارکت پفک نمکی و چیپس دزدیده بود که با شکایت صاحب مغازه دستگیر شد و مجازاتی برای او تعیین شد.

مجازات عجیب برای سارق پفک نمکی

سرقت پفک نمکی از سوپرمارکت

پیرزنی که اقدام به سرقت چیپس و پفک نمکی از یک سوپرمارکت کرده بود، با حکم دادگاه به ممنوعیت خرید بدون داشتن همراه محکوم شد.

وی در اعترافات خود گفته است برای خوردن چیپس و پفک دست به سرقت زده است.چندی قبل مأموران پلیس شیراز در جریان سرقت از یک سوپرمارکتی در شیراز قرار گرفتند. در این سرقت پیرزنی با حضور در یک سوپرماکت دست به سرقت زده بود.
صاحب سوپرمارکت به مأموران گفت:در مغازه ام نشسته بودم که پیرزنی وارد شده و شروع به صحبت با من کرد. بعد از دقایقی بدون خرید از آنجا خارج شد. پس از مشاهده دوربین متوجه شدم که از مغازه ام چیپس و پفک دزدیده است. بررسیها حکایت از این داشت که وی هیچگونه سابقه کیفری ندارد.
 
 
 
 پفک نمکی

سرق پفک و چیپس از سوپر مارکت

 جستوجو همچنان برای شناسایی سارق ادامه داشت تا اینکه سرنخی پیش روی تیم تحقیق قرار گرفت.با این سرنخ مأموران موفق به شناسایی این پیرزن شدند و سارق را دستگیر کردند.او در بازجوییها به سرقت اعتراف و انگیزه خود را خوردن چیپس و پفک اعلام کرد. در نهایت این پرونده به دادگاه ارسال شد و این پیرزن نزد قاضی پرونده نیز به بزه ارتکابی اعتراف کرد. با توجه به کهولت سن متهم ،قاضی پرونده وی را به ممنوعیت خرید بدون داشتن همراه محکوم کردو از این پس او به تنهایی نباید برای خرید از خانه خارج شود.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48523

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0