تاریخ : یکشنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۱ 4 جماد أول 1444 Sunday, 27 November , 2022
1

روش عجیب و غریب ترک اعتیاد! + تصاویر

روش عجیب و غریب ترک اعتیاد! + تصاویر

راهبان بودایی صومعه وات تامکراب تایلند از شیوه های عجیبی برای ترک اعتیاد و درمان بیماری های روانی بهره می برند.

روش عجیب و غریب ترک اعتیاد! + تصاویر

ترک اعتیاد به شیوه عجیب و غریب راهبان بودایی

صومعه “وات تامکرابوک” در استان سارابوری تایلند یکی از مهمترین مراکز آموزش راهبان بودایی در جهان است. این مرکز به تازگی ارائه خدمات ترک اعتیاد و عادات بد را آغاز کرده و در مدت زمان کوتاهی متقاضیان زیادی از کشورهای مختلف جهان به این مرکز مراجعه کرده اند.
خدمات این مرکز علاوه بر افرادی که به مواد مخدر اعتیاد دارند، مشمول بیماران روحی و روانی که نیازمند آرامش و تفکر هستند نیز می شود.
از مهمترین روش های درمانی این مرکز می توان به مواردی همچون حمام بخار، مدیتیشن (مراقبه)، غذا دادن به ماهی ها کنار دریاچه، حمام آب سرد، فعالیت در کارگاه های سنگ تراشی و مجسمه سازی، آشپزی و فعالیت در آشپزخانه، یادگیری موسیقی و ورزش کردن اشاره کرد.
به عقیده راهبان ارشد این مرکز ورزش پینگ پونگ بهترین فعالیت برای تقویت ذهن و بدن است. شانه کردن موی سایر بیماران نیز از دیگر روشهای درمان اعتیاد و کنترل ذهن است؛ این روش زمینه برقراری آرامش در دو طرف را فراهم می کند.
با این وجود دارویی که به تمامی بیماران این مرکز ارائه می شود نوعی نوشیدنی تهوع آور از ریشه گیاهان است. بیماران پس از نوشیدن این دارو، دچار حالت تهوع شده و استفراغ می کنند. مسئولین این مرکز معتقدند این دارو از خاصیت سم زدایی برخوردار بوده و در توانبخشی بیماران مفید است.
متقاضیان باید هر روز در مراسم ویژه دعای بودایی ها که بخش زیادی از آن به مراقبه می گذرد، شرکت کنند. هزینه شرکت در مراسم دعا رایگان است.

اعتیاد

اعتیاد

اعتیاد

اعتیاد

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=55515

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0