تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

کار عجیب زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس

کار عجیب زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس

زن چینی بعد از مدتها کنجکاوی توانست معشوقه شوهرش را شناسایی کند تا انتقام سخت از او بگیرد ، این زن برای ادامه کارش بعداز درآوردن لباس هایش دست به کاری عجیب زد.

کار عجیب زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس

انتقام دردناک زن چینی از معشوقه شوهرش

 شک داشتن به همسر و انتقام از معشوقه شوهر به روشی عجیب برای زن چینی دردسر ساز شد. 

Disgruntled Chinese woman runs over her husband’s lover and daughter and lies down naked in front of Ambulance to prevent them from being taken to a hospital 

مرگ دردناک دختربچه۴ ساله در جریان انتقام از معشوقه شوهر خیانتکار

“ژانگ شی”۳۸ ساله معلم دبستان ابتدایی مدتی بود نسبت به رفتارهای همسرش مشکوک شده بود ،شکهای پایان ناپذیر زن جوان اورا به زن همسایه رساند و تصمیم گرفت خیانت را با انتقامی سخت پاسخ دهد.

“ژاگ شی”در خیابان زمانی که زن همسایه به همراه دختر ۴ ساله اش در حال حرکت بودند نقشه انتقام خود را عملی کرد ،با سرعت سوار بر خودروی شخصی اش به سمت آنها حرکت کرده و مادر و دختر بینوا را زیر گرفت .مردم برای کمک با اورژانس و پلیس تماس گرفتند اما زن خشمگین چینی نه تنها محل حادثه را ترک نکرد بلکه آنجا ماند تا مانع از امدادرسانی به زن همسایه و دخترش شود حدود یک ساعت بعد از تصادف آمبولانس اورژانس به آنجا رسید اما “ژانگگ برای آنکه اجازه ندهد امدادرسانان کار خود را انجام دهند در کمال تعجب حاضرین در صحنه تمامی لباس های خود را درآورده و به صورت برهنه جلوی آمبولانس دراز کشید .

معشوقه شوهر

روش عجیب زن برهنه برای انتقام از معشوقه شوهر

پلیس حتی با تهدید و اسلحه هم نتوانست مانع از رفتار زشت این زن چینی شود، تاخیر در امدادرسانی متاسفانه منجر به مرگ دختر بچه ۴ ساله شد.دختر ۴ ساله در اثر شدت جراحات وارده بعد از رسیدن به بیمارستان درگذشت و همین مسئله باعث شد این زن به عنوان یک قاتل بازداشت شود و پرونده ای برای این کار به دادگاه ارائه شود. او یک معلم است و خود دارای دو فرزند است. پلیس چین میگوید اگر قتل ثابت شود احتمالا او با مجازات مرگ روبرو خواهد بود. 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48772

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0