تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

تقویت قوای جنسی با حلوای خرما

تقویت قوای جنسی با حلوای خرما

اگر دنبال مواد غذایی برای تقویت قوای جنسی هستید شاید جالب باشد که بدانید حلوای خرما تأثیر بسزایی در تقویت قوای جنسی دارد.

تقویت قوای جنسی با حلوای خرما

تأثیر حلوای خرما بر قوای جنسی

هم حلوا، هم خرما، در مناسبتهایی مثل ماه رمضان استفاده بیشتری پیدا می کنند. خرما خونساز است و سرشار از فیبر طبیعی، کلسیم، گوگرد، آهن، پتاسیم، فسفر، منگنز، مس و منیزیم. امروز آن را با حلوا می آمیزیم تا دسر خوشمزه ای به نام حلوای خرما به دست آید برای سفره افطار یا دادن نذری و… . یکی از خواص جالب حلوای خرما تقویت قوای جنسی است.

حلوای خرما یکی از مواد غذیی موثر بر قوای جنسی است. این حلوا را با خرما، عسل، قند، زعفران، آرد نان خشک، پودر مغز بادام، گردو، پسته، شیره خرما و روغن اصیل حیوانی (ترجیحا روغن گاوی) تهیه می کنند که تاثیر شگفت انگیزی بر تقویت جنسی دارد.

 

حلوای خرما

تقویت قوای جنسی با حلوای خرما

 

این ترکیب به دلیل شیرینی بالا برای بیماران دیابتی مناسب نیست و همچنین بشدت چاق کننده است و در نتیجه کسانی که اضافه وزن دارند باید در مصرف آن احتیاط کنند.

دیگر غذاهای مناسب برای تقویت قوای جنسی:غذاهایی که حاوی نخود، پیاز و خرما باشند و مصرف انواع مربای شقاقل، بالنگ، زنجبیل، مربای زردک (هویج ایرانی)، مربای گردو، حلوای زردک و فرنی نیز در این زمینه بسیار مفیدند.

 

حلوای خرما

تقویت قوای جنسی با حلوای خرما

 

موثرترین اقدام در تقویت قوای جنسی دریافت ماساژ از یک فرد باتجربه و آگاه به اصول ماساژ است:روغنمالی کف پاها و مالش ساق پا با روغن های خوشبو مثل روغن دارچین و انجام ورزش هایی که باعث افزایش جریان خونرسانی در ناحیه تناسلی و لگن شوند می تواند سبب افزایش تحریکات و قوای جنسی شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=58867

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0