تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

استروبینگ سبک آرایش هالیوودی ها + عکس

استروبینگ سبک آرایش هالیوودی ها + عکس

استروبینگ تکنیک جدید آرایشی است که جایگزین کانتورینگ شده است, در ادامه با این تکنیک بیشتر آشنا میشوید.

استروبینگ سبک آرایش هالیوودی ها + عکس

استروبینگ چیست؟

همان طور که همه ما می دانیم در تکنیک کانتورینگ از سایه روشن هایی در آرایش صورت استفاده شده و با استفاده از این سایه روشن ها بعضی قسمت های صورت کم تر و بعضی قسمت ها برجسته تر به نظر می رسند. اما در تکنیک استروبینگ از هایلایت صورت استفاده شده و تنها با هایلایت است که میکاپ صورت انجام می شود و هیچ پودر و یا کرم برنزه ای درتکنیک استروبینگ به کار نمی رود.

اگر بپرسید استروبینگ چیست ، باید بگوییم اساسا این کلمه شیوه دیگری برای گفتن کلمه هایلایتنگ (روشن کردن) است. همه چیز را درمورد چیزهایی که در تکنیک کانتورینگ یاد گرفتید فراموش کنید (به هرحال مهارت پیدا کردن در آن چندان نیز
راحت نبود!)

استروبینگ

تکنیک آرایشی استروبینگ

استروبینگ یک کلمه انگلیسی است و به معنای بارقه های روشنی است که به طور منقطع دیده می شود. شاید انتخاب این کلمه برای یک تکنیک آرایشی عجیب به نظر برسد ولی باید گفت که این نام برازنده این تکنیک است. زیرا درتکنیک استروبینگ از هایلایت های منقطعی روی صورت استفاده می شود و تنها با استفاده از این هایلایت هاست که میکاپ و گریم انجام شده و ازهیچ رنگ تیره ای درآرایش استفاده نمی شود.

هایلایتینگ می تواند چهره ای ژاله ای مانند، براق و جوان برای صورت به همراه داشته باشد. ولی از آنجا که چهره ای مانند وجود قطرات ژاله می تواند به سرعت باچهره ای “عرق کرده” اشتباه گرفته شود، بنابراین در حین استفاده از تکنیک استروبینگ باید چند نکته را به خوبی رعایت کنید!

  • پوست خود را با مرطوب کننده آبرسانی کنید. تمام کار استروبینگ برگداندان درخشش صورت است ، بنابراین باید پیش از هرچیزی باید پوست خود را عاری از هرگونه کدری و خشکی کنید. اگر به صورت طبیعی داری پوست چرب هستید، بنابراین از مرطوب کنندهبدون چربی (Oil free) استفاده کنید.
  • از هایلایتری استفاده کنید که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد. برای جلوگیری از ایجاد یک چهره یخی به سبک آرایش های دهه ۱۹۹۰ ، حتما از هایلایتری استفاده کنید که یکدرخشش طبیعی روی پوست شما ایجاد کند.

استروبینگ

تفاوت کانتورینگ و استروبینگ

  • تنها در نقاط مشخصی که نور در آنها منعکس می شوند از هایلایتر استفاده کنید:روی استخوان گونه ، در طول گیجگاه ، قسمت پایین پل بینی ، زیر استخوان ابرو ، در گوشه های چشم و قسمت وسط بالای لب از جمله قسمت هایی هستند که نور را جذب می کنند و خصوصیات طبیعی صورت شما را بهتر نشان خواهند داد. تمام محصول را به تمام صورت خود نزنید چرا که در نهایت به نظر خواهد رسید چهره ای چرب شده دارید! اگر پوست چربی دارید در برخی نقاط مانند پیشانی و چانه نباید از هایلایتر استفاده کنید.
  • پس از زدن هایلایتر روی نقاط مشخص، با انگشت، یک قلموی بادبزنی و یا یک اسفنج آرایشی مرطوب آن را ترکیب و پخش کنید. برای جلوگیری از مشخص شدن خطوط محصول روی صورت حتما باید لبه های نقاطی که هایلایتر زده اید را به خوبیمحو کنید تا یک دست به نظر برسد.
  • اگر صورت چربی دارید، باید از برنزر ، رژگونه و یا دیگر محصولات آرایشی مات استفاده کرده و تنها از هایلایتر براق استفاده کنید. برای آنکه نتیجه آرایشی شما بسیار براق و نامناسب از آب درنیاید باید بیشتر لوازم مصرفی شما از جمله پرایمر ، کرم پودر ، برنزر و یا پودر فرمولاسیونی مات داشته باشد. همچنین در نقاطی از صورت که بیشتر مستعد جوش زدن است و یا از قبل دچار آکنه و جوش شده اصلا هایلایتر نزنید ، مگر آنکه بخواهید جوش های خود را بیشتر در معرض تماشا بگذارید!
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4068

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0