تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
4

مدل موی زنانه جلو بلند پشت کوتاه شیک ۲۰۱۸ + تصاویر

مدل موی زنانه جلو بلند پشت کوتاه شیک ۲۰۱۸ + تصاویر

اگر میخواهید مدل کوتاهی موهایتان طبق مد روز باشد باید مدل موهای پشت کوتاه و جلو بلند را انتخاب کنید که این روزها مد و پرطرفدار هستند.

مدل موی زنانه جلو بلند پشت کوتاه شیک ۲۰۱۸ + تصاویر

مدل مو پشت کوتاه جلو بلند زنانه

فصل تابستان بهترین زمان برای کوتاه کردن موها است و اکثر خانم ها در این فصل گرم ترجیح میدهند موهایشان را کوتاه کنند, موها چون دوباره رشد میکنند و بلند میشوند نباید نگران کوتاه کردن شان باشید زیرا با گذشت یک مدت کوتاه دوباره بلند میشوند. اگر برای تابستان امسال تصمیم گرفتید موهایتان را کوتاه کنید و دنبال جدیدترین مدل کوتاهی مو هستید در ادامه پرطرفدارترین مدل مو کوتاه زنانه را به ما معرفی میکنیم.

مدل مو پشت کوتاه

مدل مو پشت کوتاه و جلو بلند

یکی از مدل های کوتاهی مو که امسال در سراسر دنیا مد است مدل مو پشت کوتاه و جلو بلند است, این مدل مو از سال ۹۶ بین خانم های ایرانی مد شد که امسال هم همچنان رو بورس است. خانم هایی که دنبال تنوع هستند و دوست دارند مدل موهای متفاوت و جدید را انتخاب کنند پیشنهاد میکنم یکبار هم که شده این مدل موی باکلاس را امتحان کنند.

مدل موهای پشت کوتاه و جلو بلند را برای مجالس میتوانید ببافید, اتو بکشید و یا کمی حالت دارشان کنید تا چند برابر زیباتر شوند. این مدل مو برای خانم هایی که موهای رنگ شده ای دارند مناسب تر است زیرا این مدل مو روی موهای رنگ شده بیشتر خودش را نشان میدهد.

مدل مو کوتاه

مدل مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸

نمونه هایی از این مدل موهای کوتاه و جدید را برایتان در ادامه جمع آوری کرده ایم که میتوانید مشاهده کنید و اگر خوشتان آمد امسال این مدل مو را انتخاب کنید و همه جا تک باشید.

مدل مو کوتاه

جدیدترین مدل مو کوتاه دخترانه

مدل مو کوتاه

مدل مو پشت کوتاه جدید

مدل مو کوتاه

مدل مو کوتاه فشن دخترانه

مدل مو کوتاه

مدل مو کوتاه تابستان ۹۷

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4476

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0