تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
1

مدل گردنبندهای شیک طرح اسب + تصاویر

مدل گردنبندهای شیک طرح اسب + تصاویر

در این مطلب مدل گردنبندهای زیبایی با طرح اسب را جمع آوری کرده ایم برای علاقمندان به حیوان اسب.

مدل گردنبندهای شیک طرح اسب + تصاویر

مدل گردنبند طرح اسب

به سوارکاری علاقمند هستید؟ از حیوان اسب خوشتان می آید؟ از دیدن اسب آرامش می گیرید؟ این مدل گردنبندها برای شما مناسب هستند.

استفاده از شمایل حیوانات در جواهرات سابقه زیادی دارد. بشر از زمان های دور با استفاده از نمادهای حیواناتی که می شناخته وبویژه از نمادهای حیوانات اهلی، برای خود انگاره سازی کرده است. اسب از مهم ترین حیواناتی است با آدمی رابطه نزدیکی داشته و با انسان ها زندگی کرده است.

گردنبند اسب

گردنبند طرح سر اسب

گردنبند اسب

گردنبندهای زیبا طرح اسب

استفاده از شمایل اسب در گردنبند اگر چه چیز تازه ای نیست، اما آنچه هست در گردن آویزهایی که در اینجا می بینید تفاوت زیادی هست، با آنچه که تاکنون دیده ایم. استفاده از بخشی از بدن اسب، مثلا سر اسب یا تمام بدن اسب در شکلی مفهومی در جواهرات بسیاری از برندها وجود داشته و دارد. آنچه این جواهرات را از نمونه های پیشین متمایز می کند نحوه به کارگیری این شمایل است. فانتزی بدن اسب در گردن آویزهای طلای زرد یا طراحی کامل و حجمی سر اسب در گردن آویز طلای سفید و استفاده از سنگ های قیمتی الماس و یاقوت، به این جواهرات هویت جدیدی بخشیده است. طراحان حتی از متعلقات اسب سوار هم غافل نبوده و برای علاقه مندان به اسب سواری به طراحی گردن آویز رکاب اسب هم پرداخته اند.

گردنبند اسب

مدل گردنبندهایی طرح اسب

گردنبند اسب

مدل جواهرات با طرح اسب

طرح مفهومی اسب افسانه ای در یکی از این گردن آویزها که بال و دمی افسانه ای دارد به زیبایی یادآور اسطوره اسب در میان اقوام و تمدن های مختلف است.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید : روشهایی برای زیباشدن
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1935

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0