تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

زنده ماندن دختربچه با سقوط از پنجره طبقه ۶! +عکس

زنده ماندن دختربچه با سقوط از پنجره طبقه ۶! +عکس

سقوط از پنجره طبقه ۶ یک ساختمان می تواند بدون شک منجر به مرگ شود اما در کمال ناباوری دختر بچه ۲ ساله ای که برای گرفتن یک تکه پیتزا درگیر این حادثه شد زنده ماند.

زنده ماندن دختربچه با سقوط از پنجره طبقه ۶! +عکس

نجات معجزه آسای دختربچه ۲ ساله بعد از سقوط از پنجره طبقه ۶

سقوط از پنجره طبقه ششم حادثه ای است که در حد مرگ برای یک انسان بالغ می تواند خطرناک باشد حال اگر این حادثه برای یک کودک خردسال اتفاق بیافتد مطمئنا زنده ماندن او غیرقابل باور است.

۲-Year-Old Survives Fall From Sixth-Floor Window

سقوط از پنجره

دختربچه ۲ ساله ای که بعد از سقوط از پنجره زنده ماند

 سقوط دختربچه ۲ ساله از طبقه ششم به خاطر یک تکه پیتزا!

جمعه گذشته حادثه ای هولناک که خوشبختانه بدون تلفات جانی به پایان رسید خانواده ای را تا سرحد مرگ ترساند.مادر دختربچه سقوط کرده از پنجره در توصیف روز حادثه می گوید :”آدریانا” مثل همیشه در اتاقش مشغول بازی بود و من آسوده خاطر مشغول انجام کارهای خانه بودم بی خبر از اینکه “ایزابل” دخترعموی ۱۷ ساله “ادریانا” پنجره اتاق دخترم را باز کرده بود.آنها مشغول بازی بوده اند که دخترم برای گرفتن یک تکه پیتزا به سراغ دخترعمویش می رود در همین حال به دلیل سر خوردن پایش از پنجره به پایین سقوط می کند.

سقوط از پنجره

من صدای تلپ شدیدی شنیدم و بلافاصله صدای فریاد دخترعموی “آدریانا” که پشت سر هم می گفت :از پنجره به بیرون افتاد.

همان لحظه ذهنم پر از وحشت از دست دادن دخترم شد به سرعت خودم را به پایین رساندم ، هر لحظه که یک به یک طبقه ها را به سمت پایین می رفتم فقط به این فکر می کردم که دخترم را در چه وضعیتی خواهم دید. به طبقه همکف و به بیرون از ساختمان که رسیدم هیچ خبری نبود ، باورم نمیشد ولی واقعیت داشت و دخترم زنده مانده بود.

“ادریانا” بعد از سقوط روی یکی از سایه بان های نصب شده افتاده و بدون انکه آسیب جدی ببیند از جایش بلند شده بود ، تنها آسیبی که دخترم از این سقوط وحشتناک دیده بود کبودی بود که روی دستش دیدم.زنده ماندن او حتی روی سایبان هم یک معجزه الهی بود چرا که در هر دوطرف سایبان میله های فلزی به فاصله چند سانتی متر نصب بود که اگر “ادریانا” به انها برخورد می کرد زنده ماندنش محال بود.

سقوط از پنجره

عکس پدر و مادر دختربچه ای که بعد از سقوط از پنجره طبقه ۶ زنده ماند

در کل باید بگویم اینکه امروز دخترم را در آغوش دارم نتیجه ی بزرگترین معجزه زندگیم است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=67765

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0