تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
2

صحبت کردن دختر لال به عشق الاغ! + عکس

صحبت کردن دختر لال به عشق الاغ! + عکس

دختر خاموش و بی صدا که سالها حتی نمی توانست صدایی از خود تولید کند برای اولین بار صحبت کرد و اولین کلمات خود را به الاغ مورد علاقه اش گفت.

صحبت کردن دختر لال به عشق الاغ! + عکس

تاثیر باورنکردنی الاغ با دختر خاموش که توانایی صحبت نداشت

حیوانات اهلی علاوه بر ویژگی های دوست داشتنی شان می توانند به عنوان یک دوست به انسان کمک کنند .همانطور که میدانید تحقیقات ثابت کرده است که برخی از حیوانات توانایی یاری رساندن به انسان ها برای رفع مشکلات جسمی و بهبود روند درمانی در زمینه برخی از بیماری ها را دارند.

در این بخش از نمناک ماجرای دختر بچه خاموش  و الاغی را خواهید خواند که دوستی آنها اختلال صحبت و کلامی کودک را به راحتی برطرف کرد.

” امبر ” دختر خاموش و الاغش “شاکس”

هر دو در ابتدای زندگیشان اتفاقی تلخ را تجربه کردند، “امبر” برای زنده ماندن بعد از تولد تحت یک جراحی سخت قرار گرفت و “شاکس” الاغ قهرمان این قصه چند سال پیش زمانی که کره الاغی کوچک بود با بدنی زخمی و طنابی که دوره گردن او پیچیده شده بود توسط خانواده امبر پیدا شده و از مرگ نجات یافت.

“امبر” به دلیل تولد زودهنگام و مشکلات جسمی که به دلیل رشد نامناسب و ناکافی در او ایجاد شده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت جراحی که ممکن بود منجر به فلج مغزی شود اما در کمال خوش شانسی تنها عارضه این جراحی آسیب به تارهای صوتی بود که نتیجه آن خاموشی این دختربچه و ناتوانی او در تولید صدا شد.

دختر خاموش

وضعیت او به خصوص از لحاظ روحی نامناسب بود تا روزی که شاکس را میان الاغها دید و به سمتش رفت.

رابطه خوب و صمیمی دختر بچه با کره الاغ روز به روز بیشتر می شود و خانواده متوجه بهبود وضعیت جسمی و روحی او شدند و با ادامه همین روند “امبر” برای جراحی اماده شد ، جراحی که با نتیجه ی خوبی همراه بود.

دختر خاموش

عضلات دختربچه روز به روز قوی تر شد و وضعیت سلامتی او روز به روز بهبود یافت تا اینکه با گفتن اولین کلماتش به الاغ همه را متحیر ساخت.

“امبر” بعد از سالها سکوت و بی صدایی توانست برای اولین بار صحبت کند و اولین حرفی که زد “دوستت دارم شاکس” بود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48253

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0