تاریخ : یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023
0

رازهای زیبایی و جذابیت تیلور سویفت + عکس

رازهای زیبایی و جذابیت تیلور سویفت + عکس

تیلور سویفت با اینکه بسیار ساده آرایش میکند اما همیشه زیبا و جذاب است، راز زیبایی چهره و موهای او در چه میتواند باشد؟

رازهای زیبایی و جذابیت تیلور سویفت + عکس

زیبایی و جذابیت به روش تیلور سویفت

تیلور سویفت خواننده پرطرفدار و یکی از جذاب ترین های هالییود است که اهمیت زیادی به آرایش صورت و مدل موهایش میدهد البته تیلور سویت سعی میکند در عین سادگی زیبا باشد. این خواننده جوان بدون آرایش هم زیبا است زیرا پوستی سفید و صاف دارد که با موهای بلوندش او را بسیار زیبا کرده است، تیلور سویفت بسیار کم از لوازم آرایش استفاده میکند اما خط چشم و رژلب قرمز را همیشه دارد.

زیبایی تیلور سویفت

اسرار زیبایی تیلور سویفت

تیلور سویفت این را میداند که خط چشم گربه ای و رژلب قرمز بسیار به چهره اش می آید، همچنین وقتی موهای بلوندش را فر میکند دوبرابر زیباتر میشود به همین دلیل همیشه از این سبک آرایش و مدل مو استفاده میکند.

راز زیبایی موهای تیلور سویفت این است که او موهایش را با حوله یا سشوار خشک نمیکند و اجازه میدهد تا موهایش به حالت طبیعی خشک شوند، او به مدل موی چتری نیز علاقه دارد و معمولا جلوی موهایش را چتری میزند.

آرایش تیلور سویفت

سبک آرایش و مدل مو تیلور سویفت

آرایش لب تیلور سویفت خلاصه میشود در رژلب قرمز حتی زمانی که برای آرایش کردن وقت ندارد فقط به یک رژلب قرمز اکتفا میکند، به خاطر پوست سفیدی که دارد رژلب قرمز برایش عالی است.

این خواننده زیبا همیشه به پوست صورت اش نرم کننده و کرم ضد آفتاب میزند زیرا پوست اش جوش و لکه ندارد که بخواهد آن ها را مخفی کند و فقط ضد آفتاب برایش کافی است.

تیلور سویفت

راز زیبایی پوست تیلور سویفت

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4611

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0